• hamileyken kramplarınız artığında dokorunuzun kullanmanızı isteyebileceği toz ilaç.
    ama yatmadan hemen önce kullanmamanızı tavsiye ediyorum çünkü biraz çarpıntı yapıyor ve uykunuz kaçıyor.
    en iyisi 3-4 saat önce alıp uyku saatinize kadar etkisinin azalmasını beklemek
  • dalış merkezinde eğitmenlik yaparken günde 10 dalış ve fazlasını yaptığım günlerde, palet vurmanın ve aşırı efor sarfetmenin getirisi olan kramplardan arınmak, olmasını engellemek için kullanmış olduğum magnezyum sandoz
  • sade sodaya karıştırarak içtiğim magnezyum içeren ilaç. ilacın limon aromasının piyasada satılan limon aromalı sodalardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • bacak ağrılarına kesin çözüm diyebilirim. vücudum üst kısımı acayip enerjikken bir kaç gündür bacaklarım yüzünden kılımı kıpırdatasım gelmiyordu. valide hanım bu mucizevi iksiri getirdi. daha bir kere içtim ama bacaklarımın o eski hallerinden eser yok şimdi... tadı da gerçekten limonlu sodadan daha iyi...
  • shin splints tedavisi için bugün doktorun bana verdiği ilaç. devlet hastanesinde aynı anda 3 kişinin röntgen sonuçlarını incelediği ve toplamda 5 saniye kadar muayene ettiği için pek güvenemedim ama deneyecez bakalım. tadı güzelmiş bu arada.

peşin edit: fakirim

edit 2: şaka maka iyi geldi lan.
  • siddetli regl sancisi sikayetiyle gittigim dunya tatlisi kadin hastaliklari uzmaninin kullanmami salik verdigi ilacimsi. agresif mizacimi da yatistiracagini dusunuyorum. bir sonraki pms doneminde etkilerini paylasacagim.
  • uzun süredir bacak ağrısı, uyuşması ve beraberinde getirdiği topallama nedeniyle doktorum verdi bunu. ne işe yarayacak la bu diye düşünürken, 2 gündür çok rahat yürüyüp koşabildiğimi fark ettim. vay anasını diyorum, paket paket içesim var. tadı da şükela!