1. hamileyken kramplarınız artığında dokorunuzun kullanmanızı isteyebileceği toz ilaç.
    ama yatmadan hemen önce kullanmamanızı tavsiye ediyorum çünkü biraz çarpıntı yapıyor ve uykunuz kaçıyor.
    en iyisi 3-4 saat önce alıp uyku saatinize kadar etkisinin azalmasını beklemek
  2. japonyayı oluşturan honşu ve kyuşu adalarının arasındaki köprü üzerinde yer alan ve şinto dininin tanrılarına adanmış küçük heykelciklere verilen ad. hokkaido ve şikoku adalarını birbirine bağlayan köprü üzerindekiler ise aşkito olarak adlandırılır
  3. dün gece uykumda baldırıma saplanan bıçak sonrası topallamaya başlayınca tıpış tıpış kullandığım ilaç. tylol hotın soğuk versiyonu. ama bu bi de kafa yapmıyor. kafa yapanından yazmasını isteyeceğim doktoranımdan.
  4. dalış merkezinde eğitmenlik yaparken günde 10 dalış ve fazlasını yaptığım günlerde, palet vurmanın ve aşırı efor sarfetmenin getirisi olan kramplardan arınmak, olmasını engellemek için kullanmış olduğum magnezyum sandoz
  5. sade sodaya karıştırarak içtiğim magnezyum içeren ilaç. ilacın limon aromasının piyasada satılan limon aromalı sodalardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  6. bacak ağrılarına kesin çözüm diyebilirim. vücudum üst kısımı acayip enerjikken bir kaç gündür bacaklarım yüzünden kılımı kıpırdatasım gelmiyordu. valide hanım bu mucizevi iksiri getirdi. daha bir kere içtim ama bacaklarımın o eski hallerinden eser yok şimdi... tadı da gerçekten limonlu sodadan daha iyi...

magvital hakkında bilgi verin