şükela:  tümü | bugün
  • insha allah adli ingilizce ilahisine cektigi klibi gayet ilginc ve basit olan guzel sesli insan. ilahide turkce soyledigi bolumlerde mevcut.

http://www.facebook.com/…/video.php?v=1415228594335
  • sami yusuf'la yarışabilecek seviyede nitelikli bir iş çıkarmış. lübnan asıllı, r&b şarkıcısı. tutar bu. yolu açık olsun.
    sami yusuf'a göre avantajı ise, native arabic söylemesi.
  • şu anda mekke-i mükerreme de hac görevini yerine getirmekte olan güzel insan. allah kabul eylesin.
  • an itibariyle trt'de 'türkçe olimpiyatları naat programı'nda boy göstermekte. bilindik tarzda ilahi söylemek yerine güzel bir sentez yapmış. pek de sevimli bir yüzü var.
  • sırf birtakım başıbozukların zift fikirlerine yakın olmadığı için tenfir etdikleri, kötüledikleri güzel şarkıların münşii. yapdığı icraatlar, etdiği kelâm da hatırda tutulacak olursa güzel de bir insan.
  • şu ikisi beni bitiren parçaları olmuştur. ses mükemmel duygu mükemmel
    mawlaya
    ya nebi
  • zaman gazetesinin gelirleri ile finanse ediliyormuş, öyle diyolla...

tanım: cemaatin düdüğüdür kendisi, arkayı sağlam yere yaslamış hani aasdfghj..
  • şarkıları 20-30 milyon dinlenen müslüman sanatçı.

türkçe ve arabi şarkılar söylüyor..allah razı olsun türk-arab kardeşliğine de katkıda bulunmaktadır. müziğin evrensel dili kafirlerin çizdiği sun'i sınırları hâk ile yeksân ediyor.

yazdığı this worldy life bir müzik harikasıdır. bunun yanında sözleri ile inanmayanların da aklını başını almıştır. yorumlar yorumlar...hayranlıklar..hayranlıklar. this worldly life şarkısının sözleri fethullah gülen hocaefendi'ye aittir.
  • arapça, ingilizce, türkçe şarkılar ilahiler söyleyen, insanın içini huzur dolduran insan.
  • kimdir nedir necidir bilmem ama hayatimda ilk defa bugun, bir romen arkadasimin* tavsiyesi ile haberdar oldugum guzel sesli ve guzel muzik yapan sanatci.

romen arkadasim cok ovguyle anlatti, ben de ekside ne yazilmis diye i bakayim dedim, demez olaydim. her konuda oldugu gibi bu konuda da kafamizdaki yuksek duvarlari asamamisiz. cemaatciymis de dini muzik yapiyormus da falan da filan da.. muzik guzelse dinlenir, eyyorlamam bu kadar.