• doğrusu `silinen entry ve başlıklarla ilgili mahkeme kararları bizlerle de paylaşılsın kampanyası` olacakti ama elbette 50 karaktere takildi. bence entry ve basliklarin keyfi silindigi yonundeki dedikodularin onune gecmek adina, bu kararlarin birer kopyasi (bkz: ekşi şeyler) de paylasilabilir yonetim tarafindan. hukuken boyle bir sey mumkun mu bilmiyorum ama bence gayet adil olurdu.
  • olması gereken, bu ülke sınırları içinde beklenmemesi gereken. bu başlığın yukarılar da tutulması lazım.

ben ticarethane sahibiyim. bir başlık içine yazılan 1000 entry mahkeme kararı ile siliniyor, ben mahkeme kararına itiraz edip o entryleri geri getirsem en fazla büyük adamsın, adamın dibisin içerikli 500 entry daha alırım. toplam 1500 enrty ile satışı kapatırız.

peki takıntılı ve kompleksli biri bulsam, başlığa yazılan entryleri sildirse, bu kompleksliye takacak bir ergen güruh yaratsam ve olayı sidik savaşına çevirsem. her defasında 1000-1500 entry sonrası hooop mahkeme kararı ile erişim engeli. bu olay 15 kere olsa aynı ekmeği yiyerek 15 bin civarında entry. bu her entry sayacı döndürmüyor mu ? reklam geliri olarak dönmüyor mu ? ben mal mıyım ? bu ekmeği neden yemeyeyim ? dürüm içine sarar yerim.

gelelim bu ekşisözlük amerika da olsa ne olur.

gece periscope açık uyuyan katy perry osururken canlı yayın yapsa ve bu komik bir dille geyik şekline döndürülse ve katy perry los angele 1.sulh mahkemesi 723236/335 sayılı kararı gereği bir şey yapsa, amerika medyası katy kardeşi sirk maymununa döndür, bunun hesabını sormayan sözlük için suser lar toplu tazminat davası açardı.

kısacası böyle ülke için; kel başa şimşir tarak, öyle kate böyle marak.
  • gerçekleşme ihtimali olmayan talep.
hesabın var mı? giriş yap