şükela:  tümü | bugün
  • barış pınarı operasyonunda kontrolü büyük ihtimalle ülkemize düşecek bu infazcı virüslerin toplu şekilde vaktinde yaptıkları ve videoya çekip dünyaya gövde gösterisi yaptıkları gibi infaz edilmeleri talebidir. mümkün olduğu kadar insan haklarına saygım sonsuzdur. lakin bu örgütün bütün infaz görüntülerini görmüş birisi olarak ve üstelik 2 askerimizi canlı canlı yaktıkları görüntüleri de aklıma getirerek böyle bir düşünceye vardım. bunlar daha ilkokul çağındaki çocuklara adam öldürten kan dondurucu vahşilerdir. kimseye faydaları olmayacaktır ve bir fırsatını bulup serbest kaldıklarında kaldıkları yerden devam edeceklerdir.

    bbc videosunda bir kısmı görülebilmektedir. infaz görüntüleri büyük ölçüde internet aleminden bir şekilde sildirilmiş ama izleyen milyonların zihninden bir an olsun gitmeyecektir.
  • mahkum pkk'lilar da infaz edilecekse katildigim kampanya, ama yok onlar kandirilmis, kardesimizmis, emperyalistler bilmem ne yapmis bahaneleri duyacaksak ayni sey isid militanlari icin de gecerli.
  • temizlik dediğin öyle olur zaten terör suçlarının cezası idam olmalı ki caydırıcılığı olsun.