şükela:  tümü | bugün
  • suriye milli futbol takımı'nın önemli topçularından biri. 1 ocak 1993 hama doğumlu olup futbolculuk mesleğinde sağ kanat / sağ açık departmanlarında ter akıtmaktadır.

    edit: kulüp olarak da katar'ın umm salal sc takımının formasını giymektedir.
  • suriye milli futbol takımı'nın 2018 rusya dünya kupası'na katılabilmek için mücadele ettiği 3 eleme turunda oynadığı 20 maçın tamamında ilk 11'de forma giyen (14 tanesi 90 dakika) yetenekli futbolcu. hem maç sayısı hem de süre olarak bu turnuva elemelerinde milli takımı adına en çok oynayan topçu oldu.

    yaş ve zeka itibarıyla gelişime açık olan; sağ kanat, sağ açık ve sağ iç oynayabilen; gizli forvet olabilme özelliğine de sahip olan bu yetenekli arkadaşı beşiktaş'ta görmeyi çok isterim. size şaka gibi gelecek olsa da gelirse kesinlikle başarılı olacağını düşünüyorum. 2018-2019 sezonunda q7 kalırsa onun yanında, giderse de onun yerine gelecek olan daha tecrübeli bir ismin yanında 1 sezon takılır kendini geliştirir, avrupa futboluna uyum sağladıktan sonra da formayı kapar. eğer olursa sonunda karşılıklı bir kazanım olacağını düşünüyorum.

    eminim bizden kimsenin bu çocuktan haberi yoktur ama suriyeli olup avrupa'da oynayabilecek 4-5 isimden ilk akla gelenlerden biri net olarak bu arkadaştır. bonservis bedelinin de çok cüzi bir miktar olduğunu da biliyorum. kaşarlardan bıktık artık bu tip değişik ve potansiyeli olan futbolcuları bünyemize katıp değerlendirelim istiyorum.

    edit: tanıdığı olan varsa bu çocuğu kulübe bildirsin abicim.