*

• kahraba olarak bilinen mısırlı forvet. aşırı gelecek vaadeden bir oyuncuyken şu an ki durumu bana bir "adam" 'ı hatırlattı. kahraba elektrik demek düşünün lakabı bu ve 19 yaşında isviçre 1. ligi'ne transfer olmuş. 19 maçta 7 gol atmış ve grasshoppers'la şampiyonlar ligi ön elemesi bile oynamış ama bu elektrikli birader ne yapmış gitmiş futbol direktörüne küfür etmiş ve takımdan kovulmuş.

ardından bu kardeşimiz, mısır milli takımı'nın 45 yaşındaki kalecisi essam el hadary'nin kızıyla nişanlanıyor. (ikisi de şu an dünya kupası kadrosunda) bu nişan 48 gün sürüyor. çünkü kahraba beyimizin bir aktrisle halihazırda nişanlı olduğu ortaya çıkıyor.

şu an suudi ekiplerinden al-ittihad'ta forma giyiyor. mısır'a geldiği süre zarflarında ise suudi kupa zaferi sonrası kulubün ona hediye ettiği bentley ile kahire sokaklarında geziniyor ve en lüks kafelerde takılıyor.(muhtemelen nargile)

kaynak
  • beşiktaş'ın ilgilendiği yetenekli futbolcu.

* sol kanat (sağ kanatda oynayabiliyor)

* bonservis yok

* 29 maç 11 gol 11 asist

rotasyonda mükemmel olur. ilk 11'i çok rahat zorlar. her türlü faydalı olabilecektir.
  • hatayspor'un sezon sonuna kadar satın alma opsiyonuyla kiralık olarak kadrosuna kattığı, 13 nisan 1994 kahire doğumlu egyptli kanat/kanat forvet.

kısaca (bkz: kahraba) olarak biliniyor. kahraba ise arapça'da (bkz: elektrik) anlamına geliyor.

geçtiğimiz günlerde hatay'da çok sık yaşanan elektrik kesintisi problemine atıfta bulunduğum bu entry'nin üstüne transfer edilmesi komik oldu.

2022 yılında elektrik istiyoruz derken kastettiğim elektrik, kahraba isimli topçu değildi. şehrin yöneticileri yanlış anladı sanırım ama bu da olumlu bir gelişme. şehre elektrik getirmek için uğraşan birileri var demek.*
  • bir kaç yıl önce hücum oyuncularını izliyordum mısır'da ve gördüğüm en popüler ve en skorer oyuncuydu, şimdi hatay'a gelmiş.

tebrik ediyorum hatay takımını, hep doğru oyuncular buluyorlar.

t: mısırlı kanat oyuncusu
  • ligde balotelli, colman, teofilo etkisi yapacak futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap