şükela:  tümü | bugün
 • şu video'da görülen görüntülerdir. yahu kardeşim bu nasıl bir sapkınlıktır. bu nasıl şirk koşmaktır. bu nasıl gaflettir ya!!!

  bu arada video uyanış hareketi bilgi ekibi tarafından yayınlanmıştır.
 • ben de sallarım favorilerden payımı alırım diye girdim ama göremedim be bilader. hani tapınma görüntüsü. sazan.avi miydi yoksa :(
 • 48.saniyede başlayan görüntülerdir.
 • bir allah dostunun nurlu sureti karşısında cezbeye kapılan mü'min kardeşlerimizin vecd halidir.
  anlayamazsınız...
 • şirktir.
  ve şirki daha yakından görmek için : https://www.youtube.com/watch?v=ldntzgjnfng
 • görüntüyü "bir alevilerin atatürk'ün resmine secde etmesi değildir" diyerek savunmaya çalışan kişileri göstermiştir.
 • radikal vehhabileri sinirlendiren videodur.

  ulan dingil sen önce git şirk nedir onu öğren. böyle diye diye suriye'de yıkmadık cami bırakmadınız. türbeye giden şirktedir dediniz tarihi eser bırakmadınız. ha direk biz islam düşmanıyız deseler olmaz. peki nasıl olur, bu dingiller gibi türbeye giden şirk işler deyip yıkarlar. bunlar kafir deyip kafa keserler. yani sahte fetvalarla işi kılıfına uydururlar.

  şu suriye'nin tarihi eserleri moğol istilasında bile bu kadar yıkılmadı. onca tarihi el yazması hiç bir dönemde çalınıp kaçırılmadı.

  şu şirk diye yutturmaya çalıştıkları meseleye gelince. anıtkabire gidenler de saygı duruşuna geçer. ya da eskiden dokuzu beş geçe böyle şeyler olurdu. hepsini geçtim istiklal marşı okunurken de saygı duruşu olur. bunu yapan adama şirk işledin denmez. aynı şekilde adam hürmet edip el öpüyorsa şirk diye damgalanmaz. illa el öpmeye gerek yoktur. yani ben olsam öpmem ya da abartı hürmet göstermem. lakin yapan adama da şirk gibi ağır itham yapılmaz. bu gibi şeyler vehhabi adetidir.

  işte bu her şeye şirk deyip islam dışı gösterenlerin derdi vehhabi emperyalizmini yaymak. tasavvuf bu duruma engel olduğu için düşmanlıkları var. ayrıca saftirik modernist islamcıları da bunlara balıklama atlıyor.

  not; tören yapmak ya da yüksek kabir yapmak bidattır diyen suud'lular kral abdullah'a öyle bir tören yaptı ki kaç gündür konuşuluyor. anlayın işte bu adamların ne kadar sahtekar olduğunu.