şükela:  tümü | bugün
  • tam olarak , sözlük sayesinde videolarından haberdar olduğum mahmut eren imadoğlunun bulamadığı ilacı buluyoruz kampanyasıdır.

bu videodan detayları izleyebilirsiniz.
  • en ufak fayda bile belkid de bir hayatı yeniden canlandıracak.

artı 1.
  • desteklediğimiz kampanyadır. umarım aranan ilaç bulunur.
  • yukarıya taşınması gereken başlıktır
  • lütfen linki tıklayıp izleyin ve başlık yukarıda kalsın . yardımcı olabilecek kişiler çıkacaktır .
  • evet canlar yukarıda tutalım ve şu ilacı bulalım. eczacı arkadaşlar bir el atsın. ecza deposu tanıdıklar el atsın mümkünse.

eren iyiye gidiyor resmen. saçlar falan çıktı yeniden. umarım atlatacak çocuk şu belayı.
  • desteklenmesi ve başığının yukarıda tutulması gereken kampanyadır.
  • yavrum benim, evladım, kumral sarısı efem, canım kardeşim.

diyorum; " bu isim kim? kim? kim?" diye, meğer bizim paşamız mahmut eren imadoğlu imiş bu yiğidimiz.

(bkz: lösemi hastası kardeşimizi sevindiriyoruz)

(bkz: lösemi hastası kardeşimizi sevindiriyoruz/@bu alemi bilmeyen imparator olamaz)

canım kardeşim ve muhterem anneciği ile saygıdeğer babacığı kardeşlerim:

konuyu derin bir şekilde irdeleyeciğimize bu hesabı temsil eden bizzat şahsım adına söz veriyorum.

mahmut eren paşamızın saçlar uzamış:) bu yakışıklılıkla korkarız ki hepimizin önüne geçecek bu delikanlı.

paşam şu saçlarını bizzat gelip ben tarayacağım, lanvis 40 mg'yi kafana takma.
    gerekirse eczane eczane arar, gerekirse tüm ilaç depolarını e-posta yağmuruna tutar yine de o ilacı buluruz paşam.

sen bize yeni soslardan yeni tariflerden ve o çok sevdiğin kız kardeşinle oynadığın oyunlardan haber ver.

şu alemde gerekirse sana asker olur, o ilacı yine de buluruz paşam!

emirlerinizi bekliyoruz, afiyette kalınız sevgili paşam;
    ilave emirlerinizi bekler, sevgili anneciğinize, saygıdeğer babacığınıza ve o miniş tatlı kız kardeşinize en yüksek sevgi ve de saygılarımızı arz ederiz paşam.

imza:
    "mahmut eren paşa'nın manevi abisi ve kırk yiğidi."

emirlerinizdeyiz paşam,
    şifa dileklerimiz ve saygılarımızla.
  • (bkz: up)
  • (bkz: vira vira)