şükela:  tümü | bugün
 • bülent ecevit üniversitesi rektörlüğüne ikinci kez seçilen idealist ve çalışkan profesör. öğrenci dostu uygulamalara imza atıyor; son model çalışma salonları ve 7/24 açık kütüphane vizyonuyla dikkat çekiyor. cevval, enerjik, vizyoner. link

  2016 yılı itibariyle üniversitelerarası kurula başkanlık yapmaktadır. bunların yanında islam dünyası kalite güvence ajansları birliği (aqaaiw) başkan vekili ve türk standartları enstitüsü (tse) genel kurul üyesidir. link

  kampüste herhangi bir yerde gün içinde rastlamanız olağandır.
 • (bkz: ösym başkanı) olmuştur.
 • yeni görevini de layıkı ile yapacağına inandığım rektör beyefendi. kemal gürüz'lerden bugünlere... çok dikkatli olmalı çünkü kripto fetö'cüler kendisini başarısız göstermek için şimdiden planlara başlamıştır.

  1- her birimin başına güvendiği ve devletin onay verdiği kişileri getirmeli. sınavların sorularını komisyonlarla birlikte tek tek incelemeli.

  2- fethullahçılar geçmişte yaptıkları soru hırsızlıklarını örtmek için soruları sızdırmayı deneyecektir. çünkü milletin gözünde, fetö'cülerin beş paralık adi birer hırsız olduklarını gösteren en önemli olay bu. milletin çoluğunun çocuğunun hakkını yiyerek üniversiteye, devlet memurluklarına yerleştiler. sorsan namuslu, zeki, çalışkan "altın nesil"iz derlerdi, hırsız pezevenkler oldukları ortaya çıktı. bir de utanmadan "islama hizmet için" diyorlar. sakın cukkayı doldurmak için olmasın?

  (samimi müslüman olsalar sınavları kazanıp bir yerlere gelirlerdi, sen soruları çözdün de ösym cevaplarını mı sildi? alnı ak, eli temiz islâmî başarıya en büyük örnek: rahmetli profesör doktor necmettin erbakan)

  3- kontrol güveni azaltmaz sözünü unutmamalı.
 • ösym'nin yeni başkanı olan profesör doktordur. bu arkadaşa da 2019 tarihine kadar uyumamayı tavsiye ediyorum.
 • ösym başkanı olmuş akademisyen ve eğitimcidir. kendisinden üniversite ders almış ve elektronik devrelere ilgimden dolayı yakın diyaloğa girmiş birisi olarak bende karakteri çok sağlam bir insan izlenimi bırakmıştı. bu yaz bir iş için tekrar zonguldağa gittiğimde üniversitenin çehresinin inanılmaz değiştirdiğine şahit oldum ve kendisini bir kez daha takdir ettim. üniversite tesislerini estetik ve işlevsel yönden yeniletmiş yeni misafirhane binası gibi modern yapılar ile kampüsü geliştirmiş. umarım kendisinin de şikayetçi olduğunu bildiğim ikinci öğretim ve üniversite kontenjanların (her ne kadar onun yetkisinde olmasa da bir etkisi olur umarım) daraltılmasına ilişkin çalışmalar yapabilir. ösym gibi bir kuruma güvenin azaldığı bu dönemde başarılı olacağını umarım.
 • umarım akademilerdeki saçma sapan uygulamalara son verir. tanımadığım yeni başkanımız.
 • itü elektronik ve haberleşme mühendisliği mezunu yeni ösym başkanı.
 • mahmut özer bey bu başlığı okursanız, ösym sınav ücretlerini inceleyebilir misiniz. öğrenciler mağdur durumda sınav ücretleri sürekli arttırılmakta ösym ticarethane gibi işletilmektedir. fahiş zamlara dur demenizi bekliyoruz.

  tanım: elektronik mühendisliği tabanlı yeni ösym başkanıdır.