şükela:  tümü | bugün soru sor
 • chp parti meclisi üyesi ,avukat.
 • komik bir itirazda bulunarak güldürmüstür:

  "ataşehir ilçe seçim kurulu'nda chp'nin sandık kuruluna üye olan tüm arkadaşlarımızın isimlerinin karşısında 'null' yazıldığı görüldü. bunun ne anlama geldiğini teknik anlamda bilemiyorum böyle bir kelimenin karşılığı hukuki anlamı yok. bu bir fişleme ve işaretlemedir. çok üzücü bir hadise."

  http://www.radikal.com.tr/…13.06.2011&categoryid=78

  bunu bi de is edinmis, kalkmis yol gitmis, zaman harcamis, emek vermis.
 • odatv davasının bu günkü duruşmasında izleyici sıralarından, polislerin yaka kartı taşımaması nedeniyle polis memurlarını sert birbiçimde uyaran ve "asker de güvenlik için burada ayakta bekliyor, siz niye oturuyorsunuz." diyerek "bu güvenlik önlemleri mahkemeye olan ilgiyi azaltmak içindir" tespitinde bulunmuş chp istanbul milletvekilidir.

  sahi, neden aynı görevi yerine getiren askerler yaka kartlı ve ayakta iken polisler yaka kartsız ve oturarak salonda bulunuyorlar? hem de salon darlığı gerekçesiyle tutuklu yakınlarının duruşmayı izlemesine sınırlama getirilirken? sakın iddianameyi hazırlayanlar da onlar olduğu için oluyor olmasın bu ayrıcalık!
 • işten atılmalarla ilgili thy ve thy teknik a.ş. yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunan chp milletvekili.

  "thy ve teknik a.ş. yöneticilerinin, işçilerin iş haklarını feshederek, toplu işten çıkarmanın düzenlendiği iş kanunu'nun 29'uncu, anayasa'nın "çalışma hakkı ve ödevi" başlıklı 49'uncu ve "sendika kurma hakkı" başlıklı 51'inci, tck'nın "sendikal hakların kullanılmasının engellenmesi" başlıklı 118'inci, "ayrımcılık" başlıklı 122'nci ve avrupa insan hakları sözleşmesi'nin "ayrımcılık" ve "dernek kurma ve toplantı özgürlüğü" başlıklı 11'inci ve 14'üncü maddelerini ihlal ettikleri kaydedildi."
 • insan hakları kavramından ne anladığı daha net anlaşılmış insan hakları komisyonu üyesi
 • an itibariyle haberler dogru ise silivrideki durusmaya katilmak icin polis barikatinin uzerinden atlarken kendisini yaralamis milletvekili.

  sahsini tanimam ama bir milletvekilinin polis barikata tirmanmasi ne demek anlamis degilim birak barikattan dusmesini. hayir tamam tepki gostermeni anlarim direnc gostermene tepki koymana sonsuza dek saygi duyarim lakin barikat uzerinden atlamaya calismak ne demek ki?
 • 18 şubat tarihli silivri duruşmasında sol ayak topuğunun kırılması sonucu ameliyata alınan, bu nedenle bugünkü duruşmaya koltuk değnekleriyle katılan chp milletvekili.
 • "taksim yanıyor. polisin suyu ve biber gazı bitti. ambulanslar polise biber gazı taşıyor. tankerlerle su taşınıyor. hükümet kanundan ayrılmıştır. kanundan ayrılan hükümetin meşruiyeti kalmamıştır. " dedi tam şu anda canlı yayında.
 • başörtüsü yasağı için danıştay'a başvurulması olayının baş kahramanı milletvekili. "başvurum kişiseldir. partiyle alakası yok" demiş bir de zeka küpü. bazı chp milletvekilleri ya iq yetersizliği sorunu yaşıyorlar ya da chp'nin oylarını bile bile düşürmeye çalışıyorlar. bu tip hareketlerin başka mantıklı açıklaması olamaz.
 • chp'ye oy kaybettirmekten başka bir işe yaradığını sanmıyorum.
  bilinçli olarak da partisine zarar veriyor olabilir.
  yani iki durumda da berbat bir işe imza atan politikacı.