şükela:  tümü | bugün soru sor
  • marmara üniversitesinin genc ekonomi hocası, elektromahmut basta insana biraz uyuz ve kibirli gibi gelsede aslında gayet sirin bi insandir, derste kendisiyle cnbc-e dizilerinden bahsedebilir geyik yapabilirsiniz, ayrica pazar ekinde kedi sitesi açması nedeniyle kedisiyle büyük boy bi fotograf vermistir ki gorenlerin bu mu hoca demesine yol acar, bi ampulu deistirmek icin kaç klasik ekonomist gereklidir gibi sorular sorabilen ogrenci dostu, sevilesi bi insandır
  • marmara üniversitesi iktisat fakültesi dekan yardımcısı ve ingilizce iktisat bölümü doçenti. akademik ve profesyonel başarılarının da üzerinde, iyi karakterli, birikimli, aydın ve yol gösterici bir "insan". varlığı bir çok insan için bölüm, hatta üniversiteye katlanma nedeni olmuştur. öğrencisi için kendi kariyerini ve ilişkilerini riske eden, kendi vaktinden çalan, kendisiyle ilgili olmayan bir çok konuda dahi yardımcı olan, ofis saatlerim şudur diyerek kapalı kapı tutumu sergilemeyen ve tüm bunların sonucunda bir insanı, bir bireyi tekrar hayata bağlayabilen bir akademisyendir. hayatta herkesin farklı alanlarda bir kaç kez karşısına çıkan, emekleri asla unutulmayacak olanlardandır. bir insan için sanırım hangi meslekte olursa olsun, bundan ötesi de imkansızdır. türkiye'de akademik camianın orta vadede saygınlığını tekrar kazanması ve uluslararası standartlarda anılabilmesi bakımından, işini yapma şeklinin örnek almasını temenni ettiğim, ve bu nedenle kariyerinde ilerliyor olmasından büyük mutluluk duyduğum güzel insandır.

    "tanıdığım en güzel insanlar, yenilgiyi, acıyı, mücadeleyi ve kaybı yaşamış olan ve diplerden çıkış yolunu kendileri bulmuş, romantik ve anarşist olan insanlardır… bu kişiler, yaşama karşı geliştirdikleri kendine has takdir, direniş, duyarlılık ve anlayışla; şefkat, nezaket, bilgelik ve derin sevgiden kaynaklanan bir ilgi ve sorumlulukla doludurlar… güzel insanlar öylece ortaya çıkmazlar; onlar, oluşurlar… (elisabeth kübler-ross)"
  • (bkz: brazzers'taki kel adam)

    iyi hocadır. profesördür. ekşi sözlük'ü takip ediyormuş, bunu da okusun o zaman.*