şükela:  tümü | bugün
 • yesil kod adli "aranan" sahis
 • fazlasiyla $erefli bir yurttasimiz, ne de olsa devlet icin kursun atan da yiyen de sereflidir degil mi ya?
 • web sayfası mit tarafından kapatılmış olan "şerefli tetikçi"
 • soner yalcin "ondan ilk defa biz bahsettik" der*. abdullah catli'nin yaninda "the jackal" sayilabilecek soguklukta bir piskopat oldugunu iddia edenler oldugu gibi, estetik bir mudahale sonucu izini kaybettirdigi(?) de $ehir efsanelerindendir.
  faruk bildirici de kendisinin kamer genc'i tunceli'de bir dugun sonrasi bir temiz dovdugunu anlatmi$ti. karanlik adam. daha ba$ka sifat kullanamiyorum:
  (bkz: gotumuze girecek entryler/1)
 • sakalli kod adiyla ve ahmet demir takma adiyla da bilinir
 • özellikle tuncelide 3-5 kişilik itirafçı timiyle yüzlerce cinayet işleyen, halk tarafından misyonu teşhir edilince bölgeden çekilen (bkz: binbaşı erseverin itirafları) elazığlı bir çeşit psikopat. yatağına bile, öldürülecek kişilerin isminin yazılı olduğu bir defterle girmekteymiş.
 • cem ersever in tarafından soner yalcın ın nakşettiği uzre ogrendiğimiz bilgileri yoklarsak bu şahsın kontragerilla tarafından 3 bölgeye ayrılmış olan dogu-güneydogu anadolu bölgesinin tunceli-bingol-elazığ-bitlis hattından sorumlu oldugunu hatırlarız.. tabi sorumlu olmak demek sudur; bu bölge içerisinde işlenmiş olan hemen hemen tüm faili meçhul cinayetler yeşil kod adlı mahmut yıldırım ve ekibinin sorumlulugundadır manasına gelir.. aslen elazığlı oldugu ve 70lerde mhp içerinde yer aldıgı hatta aplarslan turkes in korumalıgını yaptıgı yolunda iddialar mevcuttur.. en ilginç olanı ise mahmut yıldırım ın elazığ da bir devlet dairesinde memur olarak görünüyor olmasıdır.. kusursuz bir şekilde kürtçe konuşabilen bu zat hakkında yorum yapmak veya bu zatın su anki durumunu sorgulamak bizi son 20 yılda işlenen faili meçhulleri sorgulamaya itecektir..en önemli icraatı ise cem ersever in ankarada öldürülmesi olarak sunulur.. bu öyle kolay bir iş gedildir elbet; gayr-ı nizamı harp kurallarının icra edilmesi için jitem gibi bir teşkilat kurduran "cem ersever" hiyerarşik olarak aslında yeşil in çok çok üstündedir.. ta ki konuşmaya başlayıncaya ve birilerinin kendisini gözden çıkarma kararını verinceye dek elbet..
 • bir zamanlar http://www.yesil.org/ adresli bir web sitesi vardi. donemin bddk baskani'nin pamukbank'a el konulmadan once yaptigi telefon gorusmeleri gibi pek cok enteresan dokuman icerirdi ama bir yil once kapandi sanirim *
 • son günlerde, bir öldü bir yaşıyor haberleriyle, gündemde yeniden adı geçen yeşil kod adlı derin devlet kişisi. an itibariyle, yaşadığı söylenmektedir.

  (bkz: yalniz benim icin bak yesil yesil)
hesabın var mı? giriş yap