• belki bir gün gerçek olur dediğim sistem değişikliği.

bu gişeler artık şehrin içindedir evet, tıpkı kartal gişeleri, çamlıca gişeleri gibi. bunları öyle değilmiş gibi sadece para alma sistemini değiştirmek değil de komple kaldırmak doğrusudur. artık şu istanbulluyu yolmaktan vazgeçin be kardeşim. sıkıntınız varsa milyonları indiren futbolculardan vergi alın, elmas, pırlanta alandan vergi alın, işinden evine giden adamı her gün yolmaktan vazgeçin.
  • ücretin kalkmadığı uygulama.

gişeler kaldırılıyor, serbest geçiş geliyor. artık daha hızlı bir şekilde yukardan parayı kesecek. parayı %30 daha hızlı ödeyeceksiniz o kadar.
  • hiçbir siki değiştirmeyecek uygulama. trafiğin sıkıştığı yer gişeden sonraki daralma.
  • 30% azalacak denen trafiği 100% arttırmıştır. neden? çünkü olmayan beyin hücrelerini siktiklerim gişeyi kaldırdılar diye gece 10'a kadar süren kamyon tır yasağını da kaldırdılar. üstüne kuzey otobanının havaalanı bağlantısını açmadıkları için bütün tırları kamyonları 1500 ton ağır vasıtaları da buraya yönlendirdiler.

sonuç? her akşam çile, her akşam öfke, her akşam ana avrat sövme. akşam 10'a kadar işyerinde kalıp hala sırf gişe geçebilmek için 45 dakika trafikte sürünme.

topunuzun...
  • bölgenin trafik yoğunluğu için kökten çözümdür.

gişelerin kaldırılması... kaldırılması... daha da yukarı kaldırılması ve aniden bırakılması.
  • (bkz: yetmez ama evet)

serbest geçiş falan değil, tamamen ücretsiz olması lazım. mahmutbey artık şehrin için sayılır. en azından bahçeşehir'i falan geçtikten sonra bi noktaya koymalılar gişeleri.
  • şu aralar gişeler işlevini kaybetti ama fiziksel varlığı duruyor. yavaş yavaş yıkıyorlar. bu gişelerle çok anım var yıkılırken bir taş parçasını alayım berlin duvarı taşı tadında bir anı olsun diye çılgın kar günü geçerken bir parçasını aldım. tarihin bir parçası artık evimde . tabi "bu taş ne benim olsun" diyen çocuklarımdan ve "at şu egzoza boğulmuş pis şeyi " diyen eşimden koruyabilirsem.
  • yapacağınız işe tüküreyim (yazar burada sicayim ağzınıza demek istedi ama terbiyesi bozulmasin), trafik azalacagina daha çok artmış...

bu arada köprüde bir işe yaramadı, belirteyim de millet bir şey sanmasın bunları...

ulan vatandaşın bir derdine de yardimci olun, kac senedir buradasınız orta halli veya gariban vatandaşa ne katkiniz oldu ha?

gevşek gevşek çıkıp trafik yüzde otuz azalacak! diyen adama: bok azaldı!

oh be rahatladım. sözlük kalp ben, canını yediğim...
  • 2016 sonlarına doğru gerçekleşmesi planlanan bir doğa olayı...

http://www.ensonhaber.com/…-geliyor-2016-09-26.html
hesabın var mı? giriş yap