şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aşmış bir yazar.
  • maho ağa'nın kulu değil de ancak kılı olabilecek, sağa sola küfreden ağzı bozuğun teki. engelle.
    düzeltme: yazım.
  • ırkçı bir yazar.
    (bkz: #77964675)
  • iyi parti'nin bilinçaltı. meral akşener'e sorduğum sorunun ardından önce mesajla "sipariş entry giren bir onursuz olduğumu" söylemiş, sonrasında da nickaltımda kero diye hakaret etmiş.

ırkçıların şu "fikrini beğenmezsem hakaret ederim, yerli ve milli olduğum için kimse de bir şey diyemez" özgüvenine bayılıyorum. partileri hatırı sayılır bir vekil aldıktan sonra satır sallamayla pusu atmaya da başlar bunlar yeniden.

ayrıca jitem güzellemeleri yaptığı entryler dolu dizgin.

(bkz: #78221296)
    (bkz: #78221578)

iyi parti destekçisi olduğu da şuradan görülebilir:

(bkz: #78064293)
    (bkz: #78078179)

bahçelievler katliamı zanlısının cenazesine giden parti başkanının, insanlara hakaret eden parti kadrosu. sorana merkez sağ.
  • ardından yüz köpek havlatmayan kurt, kurt değildir.

onur duyarak söylüyorum iyi parti destekçisiyim.
    ama partizanı, partilisi değilim.

saat 21.59'da meral akşener'in soru-cevap başlığına saat 22.00'da sayfalarca entry yazabilen supersonic keroları da inletmeye bayılır.
  • muge anli entry'leri beni benden almis yazar. uzun ve yogun bir gune baslarken keyfimi yerine getirdi. selam olsun kendisine.
  • sozlukte sanirim en cok guldugum entry nin sahibi yazar (ilgili programi izlemeuen icin bir anlam ifade etmez )

• ağzı salyalı, küfürbaz bir anadolu çomarı. engelleyiniz.
  • küfürbaz çomar çocuğu. engellenmesi gereken hoşt.
  • küfürbaz, sorunlu, cinsel kimlik arayışında, hayatı tv karşısında geçen ağır işsiz ve travmaları olan bir troll. birinin nenesine hallenip küfredecek kadar düşmüş bir canlı.
    entrylerinde yazdığı gibi nenesinin dişsiz damağında kaydırmak gibi sapkın arzuları olan, bir uzmanın kesinlikle teşhis koyabileceği bir tip.
    (bkz: engelle)