şükela:  tümü | bugün soru sor
 • miyazaki ustadan izler taşıyan ve de animesi gayet güzel şekilde başlayan mangadır. neden sözlük ahalisinden kimsenin dikkatini çekmedi anlamadım.
 • myanimelist.net'e göre 24 bölüm olması planlanan, 2017 çıkışlı animedir. daha ilk bölümden beni kendine bağlamıştır. çok güzel bir şey olacağa benziyor bakalım.
 • şu sıralar çıkan en güzel animelerden birisidir. uzun süredir shounen anime izlemiyordum, sadece ilk bölümüne bakmak bile beni benden almaya yetti de arttı bile.
  beklemeye dayanamayacağım için bölümlerin birikmesini, hiç değilse finale biraz olsun yaklaşmasını istiyorum. biraz daha ilerlesin kendimi tamamen eve kapatıp izleyeceğim.
  cok masalsı bir anlatımı var animenin, ana karakterlerin birbirlerine bakışı bile yetiyor, uzun bir aradan sonra tam da donuk bir insan olmaya başladığımı düşündüğüm zamanlarda ilaç gibi geldi.
  anime seven herkes kesinlikle kaçırmamalı, izlediğinize pişman olmazsınız.
 • (bkz: the ancient magus bride)

  öyle mükemmel bir animedir ki bu, uzun zamandır bu kadar zevk almamıştım bir anime izlerken. yapımcısı tanrıdır benim gözümde. her bölümde bu kadar duygu yüküyle baş başa bırakıp çizimlerin güzelliği, karakterlerinin doluluğuyla da gözlerimi doldurup ağlatmayı başaran bir seridir. gözlerimi dolduran bu dünyanın sadece bir masal diyarında olması belki de. her neyse, kesinlikle tavsiye edeceğim bir animedir henüz bitmemesine rağmen. umarım aynı çizgide devam eder.
 • hayatıma chise gibi bir anime kızını sokan seri. her bölümde farklı olaylar oluyor ve her bölümde slay vega, büyük bir büyücü olma yolunda ilerliyor.

  not: evet, animeler gerçektir.