• şu sıralar çıkan en güzel animelerden birisidir. uzun süredir shounen anime izlemiyordum, sadece ilk bölümüne bakmak bile beni benden almaya yetti de arttı bile.
    beklemeye dayanamayacağım için bölümlerin birikmesini, hiç değilse finale biraz olsun yaklaşmasını istiyorum. biraz daha ilerlesin kendimi tamamen eve kapatıp izleyeceğim.
    cok masalsı bir anlatımı var animenin, ana karakterlerin birbirlerine bakışı bile yetiyor, uzun bir aradan sonra tam da donuk bir insan olmaya başladığımı düşündüğüm zamanlarda ilaç gibi geldi.
    anime seven herkes kesinlikle kaçırmamalı, izlediğinize pişman olmazsınız.
  • (bkz: the ancient magus bride)

öyle mükemmel bir animedir ki bu, uzun zamandır bu kadar zevk almamıştım bir anime izlerken. yapımcısı tanrıdır benim gözümde. her bölümde bu kadar duygu yüküyle baş başa bırakıp çizimlerin güzelliği, karakterlerinin doluluğuyla da gözlerimi doldurup ağlatmayı başaran bir seridir. gözlerimi dolduran bu dünyanın sadece bir masal diyarında olması belki de. her neyse, kesinlikle tavsiye edeceğim bir animedir henüz bitmemesine rağmen. umarım aynı çizgide devam eder.
  • hayatıma chise gibi bir anime kızını sokan seri. her bölümde farklı olaylar oluyor ve her bölümde slay vega, büyük bir büyücü olma yolunda ilerliyor.

not: evet, animeler gerçektir.
  • miyazaki ustadan izler taşıyan ve de animesi gayet güzel şekilde başlayan mangadır. neden sözlük ahalisinden kimsenin dikkatini çekmedi anlamadım.
  • uzun süredir bu kadar renkli ve tatlı bir animeye denk gelmemiştim. bayıldım izleyin.
  • 3. bölümden sesleniyorum.
    anime gayet güzel ve akıcı.
    görselleri, grafikler,i seslendirmeleri, karakteri vb şeyleri hoşuma gitti.
    iyi seyirler...
    8. bölümden sesleniyorum.
    ejderhalar, kediler, köpekler. her bölümde farklı bir tema üzerinden yürüyor anime. her tema da farklı birşey katmaya çalıyorlar. sanırım birçok animeden kendisini sıyıran nadir animelerden biri olacak gibi duruyor.
    edit : finalden geliyorum hikâye güzel bitiyor.
    genel itibariyle 8 yada 10. bölümden sonra hikâyenin büyüsü bozuluyor. biraz zorlama ile devam ediyorsunuz animeye.
  • miyazaki'den ziyade pan'ın labirenti, güzel ve çirkin ve natsume yuujinchou gibi değişik şeylerin güzel bir füzyonu gibi olan bir anime. pırıl pırıl renkleri sizi yanıltmasın, aslında çok karanlık bir konusu var.
  • yeni sezonu bir türlü gelmek bilmeyen anime serisi. madem yayınlamayacaktınız o zaman sevdirmeseydiniz kardeşim!
    ed. op1 paylaşayım da keyfimiz yerine gelsin:
    opening theme 1
  • kendi evrenini yaratan bir hikayedir. yan karakterlerinden bile ayrı hikayeler çıkabilir veya rahatça yeni karakterler oluşturabilir.
hesabın var mı? giriş yap