şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yakın zamanda özellikle show haberin yayınladığı haberleri trolleyen adanalı genç.
  • internette şu sıralar çok popüler olan (bkz: adana'da köpekleri boyayıp satan sayko petshop) ve karısının kedisine nafaka ödeyen videoları ile ünlü olan nam-ı diğer (bkz: röportaj adam)

ne zaman arkadaş olduk bilmiyorum fakat facebook arkadaşlarımdan birisi kendisi. muhabbetimde var yazılım ile ilgilendiğinide biliyorum hatta adanada yaşıyor ve uzun zamandır bu tarz videolar çekiyor. galiba bir iki ay önce evlendi. umarım bu tarz troll videolarına devam eder ve gerçek troll nedir ekşicilere gösterir.*

bu arada arkadaşlar 5-6 senedir takip ettiğim bu platforma yeni kabul edildim. yukarıda çok fazla imla hatası olabilir. beni mazur görün ve hatalarım var ise yeşillendirin. teşekkürler.
  • veysel zaloğlu ile birlikte takip ettiğim ve her videosunda cok evlendiğim yegane kişilik. surekli birilerinden davacıdır ayrıca..
  • gayet başarılı işler çıkaran biri. buram buram mizah kokan haberleri kendince değerlendiriyor. eğlenceli videolar yayınlıyor.