şükela:  tümü | bugün
  • yarasın ece binay'a. çatır çutur yesin paraları. aldatmasaydı karısını.
    link
    kırmızıgül, eski eşi ece binay'a tam 3 milyon dolar (güncel kurla yaklaşık 52 milyon lira) tazminat vermiş. ayrıca oturdukları villayı ve altındaki lüks cipi de eşine bırakmış. daha bitmedi! her ay 80 bin lira da nafaka verecekmiş. bunlar yetmezmiş gibi verdiği lüks cipin 5 yıl boyunca benzin parasını da ödeyecekmiş.
  • bu insanlara bu paralar nerden geliyor anlamıyorum!
  • basit bir anadolu türkücüsünün bu kadar nafakayı ödeyebilecek kadar zengin olmasına üzülmeme sebebiyet veren nafaka. biz de ders çalışıp mühendis olalım.
  • iyi olmuş! ödesin, belki akıllanır. yahu belli yaşa gelmiş adamsın hayattan her tadı da aldın. bak en sonunda avukat bir hanımefendiyle evlenip kendini temize de çektin, e daha ne istiyorsun?
    edit: samimiyetsiz gelir zaten bu adam bana. hiç sevmem kendisini. yaptığı, yaşadığı her sey etiketmiş gibi, bi kendini ispat çabası. 53 yaşındaymış.
  • neden evlenmemeliyiz sorusunun cevabıdır.

dostum bu nafaka değil, bu resmen ömür boyu madafaka olmuş.

kadın tam anlamıyla adami donuna kadar soymuş amk.
  • ece hanimin avukatı sanırım, abdullah avcının avukatı.
  • kadın aldatsa adam en fazla boşanabilirdi. adam aldatınca donuna kadar alıyorlar. modern zamanlarda erkeklere gerçekten haksızlık yapılıyor. eziliyoruz
  • kazandığının her kuruşunun vergisini verdiyse ne ala. o zaman tek laf diyeceğimiz böyle bir tipi zengin eden o garip hayran kitlesi olabilir. ben en son mahsun'u 90'larda cimbomun şampiyonlar ligi maçları öncesi türkü söylerken görmüştüm.
  • iyi olmuş. yaşlanınca daha bi azıyor bizim millet.
  • kaç ailenin hayatı kurtulurdu parayla. seks olmasa yoksulluk olmazdı.
hesabın var mı? giriş yap