• yarasın ece binay'a. çatır çutur yesin paraları. aldatmasaydı karısını.
    link
    kırmızıgül, eski eşi ece binay'a tam 3 milyon dolar (güncel kurla yaklaşık 52 milyon lira) tazminat vermiş. ayrıca oturdukları villayı ve altındaki lüks cipi de eşine bırakmış. daha bitmedi! her ay 80 bin lira da nafaka verecekmiş. bunlar yetmezmiş gibi verdiği lüks cipin 5 yıl boyunca benzin parasını da ödeyecekmiş.
  • bu insanlara bu paralar nerden geliyor anlamıyorum!
  • neden evlenmemeliyiz sorusunun cevabıdır.

dostum bu nafaka değil, bu resmen ömür boyu madafaka olmuş.

kadın tam anlamıyla adami donuna kadar soymuş amk.
  • ece hanimin avukatı sanırım, abdullah avcının avukatı.
  • kadın aldatsa adam en fazla boşanabilirdi. adam aldatınca donuna kadar alıyorlar. modern zamanlarda erkeklere gerçekten haksızlık yapılıyor. eziliyoruz
  • kazandığının her kuruşunun vergisini verdiyse ne ala. o zaman tek laf diyeceğimiz böyle bir tipi zengin eden o garip hayran kitlesi olabilir. ben en son mahsun'u 90'larda cimbomun şampiyonlar ligi maçları öncesi türkü söylerken görmüştüm.
  • iyi olmuş. yaşlanınca daha bi azıyor bizim millet.
  • kaç ailenin hayatı kurtulurdu parayla. seks olmasa yoksulluk olmazdı.
  • hak ettiği cezadır.

ayrıca mahsun kırmızıgül için "basit bir türkücü" diyen cahil tipleri görmemizi sağlamış olaydır.
    bu adamlar 90'ların ekmeğini yedi, konserler filmler, diziler reklam anlaşmaları... basit bir türkücü mü?
    adamın plak şirketi bir dönem müziği yönetiyordu.
  • dayı sen bebeyim beniiim allahını seveyim diye türkü söyleyerek nasıl 3 milyon vurdun.

öde bakalım.
hesabın var mı? giriş yap