şükela:  tümü | bugün
  • ceylan ertem ile saygısızlık yapılmış bir saygı albümüdür.
    zalım şarkısına zulmedilmiş kanımca
  • o güzel sözlerin kuşaklara taşınmasını herkesin zevkine hitap edecek değişikliklerle zamana uyarlanmasını ben oldukça gerekli görüyorum emek verilmiş bir albüm olmuş zannımca.
  • iki güzel insan, içine sevgilerini koyup dün hediye ettiler bu güzel albümü. radyoda ilk dinlediğimde, babam da dinlese çok mutlu olurdu diye geçirmiştim içimden. şimdi babamla dinliyormuş gibi dinleyeceğim. çocukluğuma döneceğim yeniden ve gençliğime, babamla ilk rakı masasına oturduğum. bana tüm hissettirdikleriyle, şimdiye kadar aldığım en güzel hediye. bu güzel eserleri emekle bu güne taşıyan insanları irdelemenin yersiz olduğunu düşünüyorum. ayrı ayrı kalplere dokunan yorumlar olmuş hepsi de. en sevdiğim türkülerden birisini de paylaşmak istedim. aylin aslım gayet güzel yorumlamış, https://youtu.be/xm-ukvhtyrq
  • ceylan ertem'in mükemmel yorumladığı zalım haricinde onlarca yorumu barındıran albüm.
    henüz hepsini dinleyemedim. dinledikten sonra diğerlerine de değinirim ama ceylan ertem'in yorumuna laf edilince dayanamadım yazdım.
  • merakla beklediğim albüm. en çok da aylin aslım - mevlam gül diyerek iki göz vermiş'i nasıl yorumladığını merak ediyorum. hayır kodlar o kadar başka ki nasıl yani erenler, mevlam ve aylin aslım.
  • başlığın doğrusu için (bkz: mahzuni'ye saygı).
  • bu başlıkta "mahsuni'ye saygı " dendiği için albümde yer alan densizlere edeceğim küfürleri içimden ediyorum.
    yapacağınız işi sikeyim tamam sakinim.

demet akalın, ceceli, filan geçtim de ceyda köybaşıoğlu'nun allah belasını versin. bu nası bir iğrençliktir yahu, hiç mi edep kalmamış ulan sizde! sesini soluğun kesilsin!!!
    kimsede çıkıp dememiş ki ne diyosun la sen zevzek!!!