şükela:  tümü | bugün
 • fakülteden tanıdığımdır, anzujaamu ile okuduğu bilkent üniversitesi grafik tasarım bölümünden bu sene mezun olacak.

  hande şiri'nin de devresi'dir, yani aynı yıldan mezunlar. tabi mai'nin nüfus adı*, hande'nin soyadından* daha ilginçtir.
 • yaşını hiç göstermeyen minnoş cosplayer. 8-9 yıldır cosplaylerini takip ederim hiç değişmedi kız birtek saçını boyuyor arada *

  kostümleri ince ince kendi yapar bana göre bu işte en iyilerdendir.

  facebooku: http://www.facebook.com/shibitohime
  ınstagramı: http://www.instagram.com/shibitohime/
  cosplayleri: http://worldcosplay.net/member/shibitohime
 • nier automata kostümüyle e-gameshow'u dağıtmış ablamız
  yarışma videosu için tık
 • aşık olduğum cosplayer.

  az önce uyandım ve uyanmadan önce rüyamda gördüm. rüyamda benden popomun fotoğrafını istiyordu*. şaka yapmıyorum ciddiyim. ben de ne cevap versem diye düşünürken uyandım.

  halbuki daha önce instagramdan mesaj attığımda pek umursamamıştı beni. burayı okuyorsan beni bul tatlı şey.
 • yine rüyamda görüp mutlu uyanmama sebep olmuş tatlı şeydir.

  rüyamda şöyle: öyle bir teknoloji var ki ben kızı yanımda olmamasına rağmen yanımdaymış gibi görüyorum beline sarılıyorum mis gibi böyle kafamı kafasına yaslıyorum, sanki yazlıktaymışız da denizden yeni gelmişiz, balkonda keyif yapıyoruz. saadetten 4 köşe olmuşum.

  malum yaz sıcağı üstüm cıbıl tişörtü çıkarmışım. sonra tak uygulamadan bir bildirim gidiyor kendisine. kullanıcı 1 parça kıyafetini daha çıkardı diye :/ haydaa. sanki ben alt tarafı da çıkarmışım da malum şeyi yapıyorum izlenimi uyandırıyor. halbuki alakası yok sadece üstüm cıbıl, uygulama bana götlük yapıyor yani.

  sonra bu gülüyor, hmm seni yaramaz der gibi bakışlar atıyor. ben de utanıyorum yapmadığımı da ispatlayamıyorum. ben kendimi temize çıkarmak için uğraşırken bir altyazı geçiyor ve benim bunu yapmadığımla ilgili bir şeyler yazıyor. bak diyorum gördün mü yapmadım. (bkz: rüyada alt yazı geçmesi)

  işte böyle o ince bele sarılmanın mutluluğuyla uyandım. mai artık bul beni, rüyaya girip kaçmak yok öyle.