şükela:  tümü | bugün
  • mısır'da düzenlenen u-20 dünya şampiyonasında final oynayan brezilya'nın bir parçasıydı. porto'da da geleceği olduğuna inanıyorum.
  • yarın fenerbahçe ile görüşmek için istanbul' a geleceği söylenen porto' lu savunma oyuncusu.
  • ne simon kjaer'i ne de maicon'u canlı canlı izledim ama videolarda maicon daha iyi bir stoper olarak gözüküyor. gelsin de bizde de tez vakitte taklalara başlasın.
  • fb'nin ikinci stoper adayı. piyasa değerinin 8 milyon euro olduğu söyleniyor.
  • göçmen arkadaşıma maicon fener'e geliyormuş dedim, anneleri karıştırma dedi. bu espriden sonra tercihi kendisine bıraktığım futbolcudur.
  • devre arası alves'in yerine acil gelmesi gereken stoper.
  • fenerbahçe'nin gündeminde olduğu iddia edilen porto'lu stoper. ya arkadaş bu herif geçen sene de pereira tarafından deli gibi istenmiyor muydu? hatta fiyat olarak 8-10 milyon eurolar konuşuluyordu. biz bunu almadık veya alamadık, sonrasında adamı brezilya ligine kiraya göndermişler lan. 27-28 yaşında futbolcuyu brezilya ligine herhalde pişmesi için yollamazlar. ya maaş yükünden kurtulmak istiyorlar, ya adam berbat futbolcu, ya da sorunlu birşey. yani bizim neredeyse dünya para dökmek üzere olduğumuz futbolcuyu birkaç ay sonra elden çıkarmaya çalışmışlar.

biz ise bu transfer sezonu itibariyle, bu sefer kiralık olarak yine bunun peşindeyiz. isteyen yine pereira. geçen sene sözde eski oyuncuları ( porto'dayken hiç oynatmadığı) ba ve fabiano'yu getiren, 8 milyonluk josef kazığı sokan pereira. allah aşkına şu adama bırakmayın transfer işini. komisyoncu mudur nedir...
  • hürriyet'in haberine göre galatasaray'ın transfer etmek istediği, sao paulo'da oynayan ve mevkisi stoper olan futbolcu.
  • galatasaray'ın tam da aradığı defans oyuncusu.. hem sert, hem teknik, hem de hava toplarında çok iyi.. rakiplerin korkacağı bir yapısı var.. aynı zamanda sürpriz golleri de var ve o boyda bir oyuncu için gayet hızlı ve atletik.. paraya kıyıp alınması gerek kesinlikle.. en azından yediğimiz kafa golleri %80 oranında azalır diye düşünüyorum..