şükela:  tümü | bugün
  • civar marketlerde bulma ihtimalinizin az olduğu ürünleri kargo ile gönderen birçok gıda mağazasından biri.

ücreti almadan önce ürünü gönderdiler. bugüne kadar birçok farklı yerden farklı ürünler getirttim. ilk defa böyle bir uygulamaya şahit oldum.

https://www.dogallezzetlerdukkani.com.tr/
  • herhangi bir soğuk sıkma zeytinyağını jüt çuval parçalarıyla süslenmiş şişeye doldurduktan sonra yumiyum organik etiketini yapıştırıp litresini 200 liraya, bildiğimiz cin mısırını kilosu 30 liraya satan ilginç oluşum. köyüne özlem duyan menopozlu müdüreler ve buldumcuk plaza sünepeleri için bulunmaz nimet.
  • bu firmanın sözlük'te reklamını yapma görevini üstlenmiş arkadaş, yukardaki entry'me özel mesaj yoluyla anneme küfür ederek karşılık vermiştir. bir de her yerde bulunamayan buffa ürünlerini sattıkları için takdir edilmeleri gerektiğini iddia ediyor; ancak buffa, türkiye genelinde 129 mağazada bulunabiliyor. bir o kadar da kullanan restoran var. burdan firmaya sesleniyorum, reklam yapmak için beyni olan bir canlıyı tercih etmeleri, kendi yararlarına olur.
  • bir kaç defa ataşehir'de kahvaltı için gitmiştim, güzel ve sakin bir yerde olduğu için mutlu mesut ayrılmıştım. fiyatları o zaman için biraz tuzluydu yanlış hatırlamıyorsam. sadece burada satılan süt kreması gibi bir ürün almıştım oda gayet güzeldi.
  • sözlüğe reklam vermenin ucuz yolunu bulmuş firma. sözlük yönetimine on binlerce lira vereceğime bir yazara üç beş ateşlerim entry girer diye düşünmüş olabilirler.
  • iyi de hemen hepsi bildiğin paketli endüstriyel gıdalar. doğal lezzet olması mümkün değil. bakın doğal lezzet leyla bakkal ismidir, ev yapımı doğal instagram dükkanıdır. facebook üstünden doğal tarımla ürünlerini pazarlamaya çalışan birinci üreticilerin olduğu güven kapısı grubudur. bu ve bunun gibi yerlerdir. şaşalı pakete sahip ürünlerden doğal lezzet alamazsınız.
  • bir adet ekmeği 20 tl'den satan mağazadır. ekmek
    (bkz: keriz silkeleme odaklı çalışan türk firmaları)
  • sözlüğün de iyice cılkı çıktı. doğal lezzetler dükkanı diye hemen her kaliteli süpermarkette bulunan ambalajlı ürünleri neredeyse 2 katı fiyatına kaktıran yerlerin reklamı yapılıyor. oh ne güzel.