*

şükela:  tümü | bugün
  • 8 aralık 2017 de vizyona girecek bir ezgi mola filmi.

yayınlanan ilk fragmanı şurda;

https://vimeo.com/242576110
  • bulgaristan menşeili düğün - dernek prodüksiyonu olduğunu umarak gelmiştim başlığa, umduğumu bulamadım gidiyorum.

(bkz: maide'nin altın günüsü)
    (bkz: x'in doğum günü partisi)
  • caner özyurtlu yönettiği için izleyeceğim film.
  • bu recep ivedik ekolu var ya, recep ivedikten baskasina yakismiyor.

yani?

oyle bir ekol yok aslinda.

ne var peki?

sacmalamalar, igrenclikler, egretilikler ve olmamisliklar var.

bir dost tavsiyesi vereyim mi?
    siz bu filmi cekmissiniz ama hic yayinlamayin bence. boylece kalsin. ezginin sempatikligi de kurtaramaz bu filmi.
  • ezgi mola'nın kariyerini bitirecek olan film.

ps: bunu söylerken parmaklarım kan ağlıyor... neden girersin bu toplara arkadaş? ihtiyacın mı var sanki?
  • ezgi mola gibi bir yeteneğin böyle boş ve vasat projelerde ne işi olur, çok şaşkınım.
  • sinemanın geldiği noktaya bak hele...abartılı sivri ve komik bir karakter yarattığını sanıp o karakterin başından geçen komik olayları film yapmak...senaryo yazmaya çalışan nice çocuklara küfürdür ulan bu...sanat yapmaya imza bırakmaya çalışan nice hevesliye hakarettir...
  • sinemada fragmanini bile facepalm seklinde izledim :/ cok yazik. biz bunu haketmiyoruz. valla bak. uzuldum lan bildiiiiin. soyleyeceklerim bu kadar.

çöp film!
  • "eee recep ivedik ve bilimum ucuz komedi filmleri gişe rekorları kırıyor da biz niye kırmayalım?" diyerek ortaya fışktılan bir adet yerli film.

tutar mı? muhtemelen. yani yeterince osuruk, bok, cinsel şaka ve klişe var. ee? daha ne istiyorsunuz lan, gülsenize?

ayrıca ana karakterimiz bir kadın ki bu da filmin adının recep ivedik 5 olmamasının sebebi oluyor herhalde. zira bunun dışında en ufak farklılık göze çarpmıyor.

zaman israfı.
  • fragmanından bile midem bulandı.. adamı vites koluna kanırta kanırta oturtmak vs ne demek ya..