• şirketlerin çok çok önem verdiği ancak günümüzün iletişim stratejilerinde bence yeri olmayan ve bir çok kullanıcı tarafından (alıcıların %85-90) umursanmayan pazarlama ve iletişim yöntemi.

gmail'in 2014 ün başında yaptığı mailleri kategorilere ayırmasıyla*** bu içeriklerin okunurluğu iyiden iyiye düştü. kimse bana spam mailleri insanlar kontrol ediyor demesin.

özellikle toplu e-mail gönderimi yapan şirketlerinde güvenirliği ciddi anlamda sorgulanır nitelikte. verdikleri raporlar ve maillingin yönlendirildiği sitelerin kullanıcı ziyaret raporları da birbirleriyle tamamen tutarsız.

bir de bu işin tasarımcılarına bir kaç lafım olacak: mailling tasarımı yapılırken eğer ki text içerik kullanıyorsanız bu textler sistem fontu olmalıdır ve bu textlerin arka planında kesinlikle görsel background kullanılamıyor. mail client'ler bunları kabul etmez. senelerdir anlatmaktan dilimde tüy bitti.
  • bunun için görsel hazırlamam gerekiyor ama nasıl yapılacağı ile ilgili en ufak bir bilgim yok.
    aslında bilene 15-20 dakikalık iş ama 2 saattir kıvranıyorum resmen.
    keşke biri bana yardım etse.
  • görselde çözünürlük sorununu bir türlü çözemediğim araç. hangi program ya da internet sitesi ile hallederim? boyutları ne olmali bilgisi olan yeşillendirebilir mı?
hesabın var mı? giriş yap