şükela:  tümü | bugün
 • game of thrones dizisinde arya stark karakterini canlandıran sevimli çocuk oyuncu. canlandırdığı karakter ileride önemli birisi olacak gibi. bilmiyorum bu sevimli ufaklığın gözlerindeki parlaklıktan bunu çıkarmış olabilirim. ileride iyi bir oyuncu olur mu bilemem, bunu söylemek için çok erken. ama şimdilik oynadığı rolle izleyen herkese kendisini sevdiriyor.
 • geleceğin christian bale'i.. onun da çocukken çok büyük bir yapımda başrol oynadığı bilinmez veya dikkat edilmez. * ancak olayını daha o yaşta belli etmiştir. bir culkin faciası olmamış yani... şimdi de kim var fanning kardeşler falan var işte.. hah 20 yıl sonra fannig kardeşler konuşulmazken bu kız konuşulacak.

  hah game of thrones'un çok gaz bir yapım olması, kızın oynadığı karakter de çok catchy diye böyle iddialı olduğum düşünülebilir.. ama kızın repliğinin olmadığı sahnelerde ve karakterinin yaşadığı duuygusal anlardaki mimikleri, vücut dili bu kadar iddialı olmamı sağlıyor geleceği için.
 • gelecek on yıl için kendisini en çok geliştirecek aktris adayımdır. game of thrones'un tam gaz giden temposunda, şahsi fikrimce süper oyunculuklarının içinden bir şekilde sıyrılmayı başarıyor. bu kızcağızın oynadığı sahneler ayrı bir şirinlikte ve eğlenceli oluyor. pek tabi tek bir yapım ile karar vermek ne kadar doğru olur bilemiyorum ama 6. hissim dürtüyor. şu aşağıdaki sahnedeki duruşu, hareketleri, bakışı resmen büyümüş de küçülmüş hissiyatı uyandırıyor.

  --- spoiler ---

  water dance

  http://www.youtube.com/watch?v=79invy0tvoc

  tabi syrio forel de süper asist yapmış. o husus da tartışılmaz bir gerçek.

  --- spoiler ---
 • kime benziyor, kime benziyor diye düşünürken sonunda sonuca ulaştım: (bkz: damla sönmez)
 • mimiklerine hayran kaldığım ufaklık. natalie portman misali gelecekte çok karşımıza çıkacak gibi. küçük yaşta bu denli yetenekli birini uzun zamandır izlemiyordum.
 • hayranıyım ve twitter'ını bulup ekledim. gördüm ki game of thrones'un 2. sezonu için için saçını kestirmiş. ergen olması itibarıyla twitter'a iyi sardırmış, iyi oldu ergen geyikleri ana sayfama renk kattı.
 • şirin mi şirin bir küçük aktris. büyüyünce çok canlar yakacak şimdiden belirteyim.
 • game of thrones'ta çok beğenerek izlediğim başarılı küçük aktrist.