şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok etkileyici bir koku... bütçeyi de feci etkiliyor...
  • bir haftadır kullandığım güzel ve kalıcılığı yüksek bir koku. tatlı bir koku olduğu için kadın parfümü sananlar olabilir. unisex parfüm olması sanıldığı gibi dezavantaj değildir. tek dezavantajı fiyatı olabilir.
  • dünyanın en iyi kokularından biri. atelier rebul'un 94 adlı parfümüne benziyor ama arada dağlar kadar fark var tabii***. 200 ml'lik şişeleri sadece beymen'e özel üretilir ve 70 ml edp'lerin fiyatı 1350 liradır. piyango çıkarsa ilk işim bu parfümden bir kaç şişe satın almak olacak.
  • suan uzerımde olan koku butun her yere bu kokuyu sıkmak ıstıyorum ama bıter dıye cok korkuyorum oldukca pahalı cunku.
  • adını kristallerin kırmızıya dönmesi için gerekli olan 540 santigrat dereceden alan, * dünyanın en iyi kokusu olabilir; ki almasam dahi, düzenli parfümeri gezip, koku test eden biri olarak söylüyorum bunu. bir çeşit manyakça hobi olarak addedebilirsiniz.
    ilk çıktığında sınırlı sayıda üretilmiş ve gerçek baccarat kristalinin içinde piyasaya sürülmüş.
    günlük olarak senelerdir cacharel noa ve versace red jeans kullanıyorum, kışlık olarak da jean paul gaultier classique ama, kokunun herkesin teninde farklı durduğunu, her parfümün herkese yakışmadığını göz önünde bulundurursak ve bu harika şeye belli bir kesim ulaşabileceğinden kesinlikle fark yaratır.
  • francis kurkdijan bunu "vivident ne güzel kokuyo lan du şunun parfümünü yapayım" diye çıkarmadıysa neyim.
    bayılıyorum. fresh kokuların dibi.