• 2100tl satış fiyatı var 200ml edp sinin
  • bir haftadır kullandığım güzel ve kalıcılığı yüksek bir koku. tatlı bir koku olduğu için kadın parfümü sananlar olabilir. unisex parfüm olması sanıldığı gibi dezavantaj değildir. tek dezavantajı fiyatı olabilir.
  • francis kurkdijan bunu "vivident ne güzel kokuyo lan du şunun parfümünü yapayım" diye çıkarmadıysa neyim.
    bayılıyorum. fresh kokuların dibi.
  • dünyanın en güzel parfümü olabilir kendisi. her parfümü beğenmeyen ve parfüm takıntısı olan beni bile kendine hayran bırakmıştır. fiyatı nedeniyle şu an sahip olamasam da alınacaklar listeme ilk sıralardan giriş yapmıştır.
  • yaklaşık bir senedir extrait olanını kullanıyorum . gideceğim yere ben gitmeden 1 dakika önce kokum gidiyor , parfümü sıktığım kazak yıkanana kadar sanki ilk kez sıkmışım gibi kokuyor , gardroptaki diğer kıyafetlere bile siniyor ve bir o kadar da hafif ve fresh . gerçekten muhteşem koku .
  • gerçekten muhteşem bir koku. hem kalıcı, hem de farklı.
  • kendime çok yakıştırdığım ama 2650 tl vermeyeceğim süper koku.
  • son 2-3 aydır sokakta yürürken sürekli burnuma gelen kokunun bu parfüm olduğunu sonunda öğrenmiş bulunmaktayım. tabiki googlelladık ve sonuç fiyatı sebebiyle sadece hüzün :(

dünyanın en ferah kokularından biri olan bu parfüme bu kadar insan nasıl sahip olmuş?
  • asiri kalici ve agir bir parfum. hafif diyenler acaba farkli bir dunyada mk yasiyor diye dusunmeme sebep oldu. gomlegimin gogus hizasina 1 fis siktiktan sonra yaklasik 2saat midem bulandi parfumun agirligindan. kesinlikle herkese gore bir parfum degil.
  • steril ve temiz kokan parfümlerin ustası francis kurkdjian'ın elinden çıkmış parfüm. hani eczaneye girersiniz oranın kendine has bir kokusu olur ya bana aynı öyle kokuyormuş gibi geldi. kalıcılığı ve farkedilirliği çok iyi ama kesinlikle denemeden almayın.
hesabın var mı? giriş yap