şükela:  tümü | bugün
  • bogaz agrilarina iyi gelen bir ilac. majezik'in sprey hali.
  • nefes alabilmeme yardımcı olsa da ağrıyı kesemeyen sprey. ya da benim boğaz enfeksiyonum anormal bilemedim.
  • içtiğim ilaçların bile boğazımda takıldığı devasa bademciklerimin acısını gideren sprey. farhex sprey ve andorex gargaraya göre daha keskin bir kokusu var, mide bulandırmaz. ancak etkisi de çabuk geçer. bugün yarım saat arayla birkaç fıs sıktım. sık kullanımda bir yan etkisi var mı bilmiyorum.
  • bozağımdaki yanma ve ağrıyı bir günde bitiren bir ilaçtır.
  • ağrı kesiyor ve doğrudan iyileştirici bir etkisi yok. ama farenjit iseniz gıcık olan boğazınızı sık sık temizleme güdüsünü bastırdığı ve daha çok tahriş olmasını engellediği için dolaylı olarak iyileşmeyi hızlandırıyor. ayrıca hastalık dönemini çok daha konforlu geçirmenizi sağlıyor.
  • ilaç gibi ilaç valla. direkt çözüme yönelik üretmişler. böcek ilacı gibi sık üzerine ölsün. sık bademciğe iyi etsin.

formülünü bulanın atasına babasına rahmet.
  • zilyon tane sprey kullandım. farenjit ağrısını bundan hızlı keseni görmedim.
  • tam adı majezik oral sprey olan flurbiprofen. yardımcı maddelerinde metil paraben ve propil paraben olduğu söyleniyor. ilgili arkadaşlar paraben meselesiyle ilgili olarak aydınlatırsa güzel olur.
  • kloroben'den bile daha hızlı etki eden muazzam sprey. sıktığım an boğazımdaki ağrı dindi. hava değişiminde azıtan farenjitime bundan daha iyi gelen bir sprey daha görmedim.