şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
15124 entry daha
  • bağlantıdaki kitabın pdf haline ihtiyacım var. aslında belirli bir alıntı yapacağım ancak sayfa numarasını bilmediğimden yapamıyorum. karışık bir durum. yardımcı olabilecek bir suser arkadaş olursa hak ondan razı gelsin.

the second common reader by virginia woolf

edit: isimsiz korkular ve roneil 'a teşekkürler
  • aşağıda iletmiş olduğum makaleye erişimi olan bir yazar varsa yeşillendirmesini diliyorum. şimdiden teşekkürler.

adsorption and removal of diethyl phthalate from aqueous media with poly(hydroxyethyl methacrylate) nanobeads

edit: bulundu. teşekkür ederim.*
  • the politics of healthcare reform in turkey
    authors: yilmaz, volkan

merhaba arkadaşlar bu bir ebook ama yardımcı olabileceğinizi umuyorum. teşekkürler

lylyth buldu saolsun :)
  • selam sözlük,
    üniversitelerin e kitap veritabanında aradım maalesef olmadı . elinde principles of services marketing - adrian palmer pdf i olan var mıdır?
  • merhaba arkadaşlar. bu iki kaynağı bulmama yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. teşekkür ederim.

1-robert j. stimson-spatial behavor: a geographie perspective

2-altman, ı. (1975). the environment and social behaviour: privacy, personal, space, territory and crowding. monterey ca: brooks/cole
  • 1-the adolescent development, relationships, and culture f. philip rice(1999)
    2-douglas c. kimmel and irving b. weiner, (1995). adolescence: a developmantal transition
    epay aradım bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim. kitap oluyor kendileri.
    f.c.korkmaz@hotmail.com
11 entry daha