şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
15338 entry daha
  • modern tiyatroda körlük olgusunun ele alınışına dair kaynak arıyorum, ingilizce türkçe fark etmez. b-ok.cc, jstor ve libgen'de yeterli kaynak bulamadım. başka öneriniz olursa çok mutlu olurum.
  • machiavelli'nin laik devlet anlayışı üzerine bir ödev yazıyorum. konuyla ilgili her türlü kaynağa açığım.
  • bir kısmına https://sci-hub.tw/ dan ulaşılabilen makaleler bütünü. (bkz: sci-hub)
  • benimkisi biraz daha "kitap araniyor" duyurusu ancak. çaylak mehmed tevfik'in istanbul'da bir sene kitabini ariyorum.
  • john ırving and cultural mourning adlı kitabın "mourning and grief in irving's fiction" adlı bölümüne ihtiyacım var. yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler. e-mail adresi: xyneid .at. gmail
  • brian friel'in "molly sweeney" adlı oyununu arıyorum, bulan olursa çok mutlu olacağım
  • "helping students overcome depression and anxiety, second edition: a practical guide by kenneth w. merrel. copyright 2008."
    adlı kitabı arıyorum. bulabilen varsa hacette@hotmail.com adresinden ulaşabilirse çok sevinirim.
28 entry daha