şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bolu kıbrıscık belediye başkanının makam aracıyla gittiği içkili alem.

https://twitter.com/…tatus/1089621534442962944?s=19

edit: kıbrıscık belediye başkanı doğan dağ'ın konuya ilişkin açıklaması.

https://www.sozcu.com.tr/…-sozcuye-konustu-3292223/
  • malum partinin ülke kaynaklarını kullanarak sürdüğü sefanın da peşine aynı azimle düşer umarım bu toplum.
  • ak partili belediye başkanı olsaydı ağır linç edilecekti. ama chpli olunca linç ekibi haberi görmemiş gibi yapacak. dayanamayanlar adamın hizmetindeki araç istediğini yapar diyip savunmaya geçecek.

tanım: partinin bir önemi yok. devletin parasını kendi şahsi eğlencesinde kullanan herkese karşıyım.
  • arabanın içinde kadınla yakalandı sandım.
  • en azından bir noktaya ulaşmak için 7980000 araç 500 helikopter 100000 polis kullanmamış. ayrica ulaşılabilir lan baya!
  • içtiği içkideki vergi %80'e dayandığı için devletten aldığını devlete geri vermiştir çoktan ahah.

içki içmek devlete en büyük hizmettir.
  • bence belediye başkanı vizyonsuz biriymiş. fakir apaçiler gibi ormanda içmek nedir amk ? atla arabana en kral yerde en kral içkileri iç. ben bu tabloyu görsem başkanım bu ne mütevazilik derdim. adam çok tatlı geldi gözüme .
  • ülkemizin sıradan bir hiyerarşik durumudur.
    ister aleme gider ister karıya.
  • çok ilginç bir video barındıran başlık.

videoyu çekip baskın yapan tayfanın başkanın makam aracını kullanması ile ilgili bir dertleri yok. onların derdi makam aracının ardına sığınarak başkanın alkol tükettiğini göstermek. “bu mu belediye kanunu, vodka, viski.” demeleri kendilerini ele veriyor.

işin diğer boyutu ise alkolü kenarda bırakırsak makam aracı konusunda haklı olmaları. etik değil. kanun maddesinin bu hakkı veriyor olması devlet aracının şahsi işlerde kullanılmasını ahlaki olarak aklamıyor.

toplumumuzun çıkarcılığına güzel bir örnek olmuş. videodaki herkes kendi işine geldiği gibi yorumlamış. çok ilginç gerçekten.
  • bizim millet aptal ! size belediyenin parasını hilton sheraton”da yiyecek adam lazım. arkada kazık haberi yok , adamın yaktığı benzine takmış.