şükela:  tümü | bugün
 • arkadaşlarımın saniyelerle kurtulduğu kazadır.

  bizimkiler normal hızında giderlerken makas atan opel vectra yada eski model bmw bunları sıyırmış. sonra yine makas atarken sağ şeritte giden motora çarpmamak için tekrar sola atıyor kendini, sanırım daha sonra fabrikan dönen işçileri taşıyan servis otobüsüne çarpıyor, otobüs başka bir aracın üzerine devriliyor, en son da makas atan araba ağaca çarpıyor.

  konuyu uzatmadan direk olayı anlattım. cümlelerim devrik ve kopuk farkındayım. olay aşağı yukarı bu şekilde olmuş, detayları konuşamadık daha. öğrendikçe editlerim.

  bir tane şerefsizin yüzünden 3 tane can gitti ve bir dünya yaralı var. kazaya sebebiyet veren kişi yaralıymış. ülkece resmen tımarhanede yaşıyoruz.

  edit: ölü sayısı 3 e düşmüş.
 • olan her zamanki gibi gariban işçiye oluyor.
 • keşke şaşırsak bu tür başlıkları okuyunca.

  insanlığa yazık eden bir olay.
 • metal işçileri birliği sayfasının paylaştığı bilgiye göre toplam 8 kişi ölmüş,servis reno işçilerini taşıyan araçmış, gece 00:30 da olmuş olay.

  edit: metal işçileri birliği facebook adresi 8 kişi dedi, bende öyle yazdım ama 3 deniliyor, umarım yanlışlık mib'de olur.
 • metropollerdeki çok şeritli yollarda sürekli makas atanları, hız yapan dallamaları, yetkisi olmadığı halde emniyet şeridine girenleri, siz tam sağa dönecekken sağınızdaki emniyet şeridine dalarak gaza basan orospu çocuklarını, milleti sıkıştırıp kaza yaptıran şerefsizleri, telefonla konuşurken yolda sekiz çizen pezevenkleri amerikan polisi gibi anında arkasına düşüp enseleme görevi bizde trafik polislerinin değil, nasreddin hocanın görev tanımındadır.

  tanım : yollarında orman kanunları geçerli olan ülkemde ölümlü kazaya sebep olduğu söylenen makas atma hadisesidir.

  hayatını kaybedenlerin sevenlerinin başı sağolsun, yaralılara acil şifa dilerim.