*

şükela:  tümü | bugün
  • 16 tcb 06 plakalı son model spor coupe amg kasa sandero aracın sürücüsü arkadaş çok tehlikeli bir makasın ardından trafiğe takılıyor. minibüs sürücüsü tarafından kız arkadaşının yanında tartaklanıyor. umarım bu canavara iyi bir ders olmuştur.

video
  • yeterince dayak yememiş sürücüdür.

demir sopayla kemik kırmadan bırakılmamalıydı.
    sonra bir daha öyle şerit değiştirebiliyor mu bakalım.
  • geçirmem seni olayı değildir. bursa trafiğinde biraz araç kullanırsanız durumu daha net anlarsınız.
  • böyle bir tanesinin ölümüne şahit olmuştum. dar yerden makas atmaya çalışıyor, makası atamayıp arkadaki araca takılıp spin atmaya başlıyor soluğu bariyerde alıyor. makascı pert, emniyet kemeri takılı değil airbag patlamıyor. üstüne hem trafiği kilitliyor hem de yoktan yere arkadan çarptığı aracın sürücüsünün başına iş açıyor. eğer ki buradaki gibi dashcam de yoksa otur uğraş. böyle riskleri düşününce az bile dayak yemiş sürücüdür. trafik kavgalarının savunulacak bir tarafı yok, ama böyle insanların hem canını hem de zamanını riske atan tiplerin başına gelenlere üzülmüyorum. bana kalsa uğraşmazdım, ama bu tipleri döve döve dahi olsa adam etmeye çalışan kişiye laf edemem, topluma hizmet ediyor adam bir noktada.
  • sağ şeritte hareket halindeki otobüs aniden durunca, muhtemelen hızı da yüksek olan araç kendisini sola atmış. haliyle trafiği tehlikeye sokmuş.

herhangi bir "makas apaçiliği" söz konusu değil. reisinin yüklediği negatif enerjiyi trafikte atabilmek için yer arayan dobloculara selam.
  • önünüzdeki araç aniden durabilir diye takip mesafesi diye birşey var amk insan gibi araç kullanmazsanız tabiki de duramazsınız ya da yanınızdaki araçlara zarar verirsiniz. benim ve ailemin hayatını riske atıp da bu şekilde yanımdan makasla geçen herkese annesini ve karısını sikmek suretiyle sürekli küfür ediyorum afedersiniz.
  • annen sorarsa cici kız lastik patladı dersin
  • altındaki 2. sınıf siktiri boktan aero dinamik yapılı aracının güvenilirliğine bakmadan trafikte tehlikeli hareketler yapan bir dallamanın layığını bulmasıdır ,aşkitosunun yanında hırpalanması dilerim aklını başına biraz olsun getirir.
  • yalnız sandero'yu yakalamak adına arkadaki sürücünün de hızla sola doğru 2 şerit değiştirmesi de ironik olmuş. muhtemelen sinyal bile vermedi.

sandero sürücüsünün yaptığı %100 yanlış, o ayrı.
  • videonun başlığı tartaklanma içerse de kayda değer bir şey yok, minibüsçü elini makasçıya bulamış azıcık.

bursa trafiğinde çok var bu makasçı ticarilerden... herkes payına düşeni dövse, ya da en azından ifşa etse azalır mı bilmem.