şükela:  tümü | bugün
15 entry daha
  • etiler subesine asla ve asla gitmeyin. fotograf gosterdim ( kendi instagram profillerinden kendi yaptiklari olarak paylastiklari ) kendim anlattim soyle istiyorum diye. cikan sonuc icler acisiydi. dogal bir sac istiyorum dedim. karamel olsun sicak bir ton olsun dedim. ombre istedim. yikama alanindayken diplerime boya suruldu ben sampuan yapiliyor saniyorum. alerjim var bekletmeyin lutfen ayrica dipleri neden boyuyorsunuz istemedim ben dedim yok yok bir sey olmaz renk kirdim azicik dedi. neyse efendim, yikadi saci kuruttu bir de ne goreyim sac cok afedersiniz bok sarisi. baya bildiginiz yumurtamsi alaksiz bir sari. naptiniz siz dedim goz var nizam var benim gosterdigimle alakasi var mi bu sacin ? tamam sorun degil hemen duzeltiriz koyulastirmak kolay diye diye 4 kere ust uste alerjim oldugunu bildikleri halde boyadilar anca sokaga cikacak kivama
    geldi. simdi diplerime surdukleri kizil boyadan dolayi kizil kizil parlayan tepeme mi yanayim. alti cart sari olan ve maksimum 3 yikamada yine acilacak olan saclarima mi yoksa devreye giren alerjime mi ? ve belirtmek isterim; 4 kere ust uste yeniden boyamalarina ragmen de istedigim sac rengini beceremediler. oysa ki kendileri paylasmis o sac rengini yaptik diye... ozetlemek gerekirse ayni dertleri yasamanizi istemem. gitmeyin efendim. gondermeyin yakinlarinizi. kucuk mahalle kuaforune gidin efendim. daha az pismanlik duyarsiniz. aldanmayin benim gibi aaa ama isim yapmis o kadar para aliyor yaparlar mis gibi saclarimi diye...