şükela:  tümü | bugün
 • tahmin ettiğiniz gibi amerikan polisidir.

  video

  bizim burada döner bıçağıyla üzerine yürüyen adamdan koşarak kaçıyor polis.
  ne yapsın haklı vursa mesleğinden olacak, sürünecek.
 • çok rahat etkisiz hale getirebilecekken vurup öldürmek!!! . abd polise saldırmanın ölümle sonuçlanacağını göstermek için ibreti alem videosu yayınlamış. kasıt var mıdır bilemem ama polis gayet talimatları yerine getiriyor gibi görünüyor. ölümü hak etti diyemem ölen bir insan için ama salak mısın silah doğrultmuş birine ki seni vurma yetkisinin olduğunu bildiğin halde makasla saldırıyosun
 • makası bırak dedi bırakmadı
  buraya doğru gelme dedi geldi
  gelirsen ölürsün dedi öldü
 • neofaşist abd devletinin polisine yakışan bir uygulamadır.
 • devletin böyle ciddi olması lazım.
 • tek atış yeterdi etkisiz hale getirmek için.
  yaralama sonrası kendini güvene alıp ilk yardımda bulunabilirdi. yaraya baskı gibi.
  ama o zaman polis böyle vurur gebertir diye ibretlik video yayınlayamazlardı.
  kadın suçlu mu değil mi bilinmez, kafa güzel mi, birisi çileden çıkardı mı.

  edit: vucuda isabet eden tek atış kurşun yarası böyle adrenalin dolu birini durdurmak için her zaman yeterli olmayabiliyormuş.
 • sebebi bellidir bu başlığın
  bu kadar belli etmeyin oğlum renginizi
  boşuna bütün aklama çabalarınız.
  kıyaslama sebebiniz ortada
  gidin başka mecrada operasyon çekin

  (bkz: #100721672)

  (bkz: #101492377)

  (bkz: #101183219)

  edit:boşuna mesaj atmayın

  aklı erenler,kafası az çok basanlar bkz da verdiğim diğer entrylere bakarak ne demek istediğimi gayet anladı.
 • elinde silah olan ve otoriteyi temsil eden herkese itaat edin mesajı veren video.
  elinde silah ve benzeri olarak kabul edecek alet edevat olan ve otoriteyi temsil etmeyen herkes öldürülür anlamına da gelen video.
 • tamamen haklıdır, yapılması gerekeni yapmıştır, soğukkanlılığı sayesinde o meczup kadın dışında kimsenin burnu kanamamıştır.
 • devletin ciddiyeti ile alakasi yoktur.

  abd'de fbi haric hic bir polis devlete bagli degildir.

  abd'de polisin gereksiz ozguveni sonucu, cunku suclu olsada 100 de 0.01i hapse gittigi icin kafasina gore insan oldurebilmektedir.

  abd'de polisler eyalet icin, kasabalar icin falan calisir. baskasinin evine girip siyah birini oldurup, sonra kendi evime girdim sandim diyerek sucsuz birini olduren polis 10 sene ceza alir.

  ethan couch gibi 3 kisiyi ezip alkollu olarak olduren kisi, ailesi simartmis diye bahane ile hapis yatmaz. (texas) paranin ve rengin konustugu ulkelerden biridir.

  bizim polis her yuruyus yapani dovdugunde polis dusmani olanlar, polis onune geleni oldurdugu zaman neden polis sevici olurlar, bu da mi yabanci hayranligi. suudi arabistan'da polis oyle yapsa ortadoguda siradan bir gun diyerek yazacak yuzlerce kisi sirada beklemekte. :)

  --- spoiler ---

  epstein
  --- spoiler ---

  edit: mesaj atanlara cevap olarak yazayim. abd polisine olan ofkem 1960larda siyahlara karsi yapmis olduklarindan gelir. 1960larda cocuklara kahvalti veren kurulusun(black panthers) kapisini gece kirip cocuklarin yiyeceklerinin icine cis yapacak kadar kuculmus insanlar toplulugudur.

  lutfen abd yakin tarihini(1950lerden itibaren) ve son 10 senede olan olaylara bakin. not abd'de yasiyorum bu dusuncelerimi abd'liler ve burali olan esimlede paylasiyorum. polisler hakkinda olan fikrim kolay kolay degismeyecektir.