şükela:  tümü | bugün
  • manyak mı lan bunlar?bu bildiğin kasıtlı olarak adam öldürmeye teşebbüs
  • şaka diyerek küçümsenen olay. bunun şakayla alakası yok arkadaş. sağlıklı hiçbir birey başkasını yere yatırıp soyarak makatına bir şey sokmaz. hele hele kompresörle hava basma işlemi hiç yapılmaz. bu gençlik cehaleti de değil. bildiğin sapıkça bir hareket. bir de bunu yapanlar serbest bırakılmış. sanırım savcı ve hakim de şaka diyerek olayı küçülttü. yeminle içim kalktı.
  • işin kötüsü bu benim okuduğum ilk makatına kompresörle hava basılan adam haberi değil. ilk okuduğum yıllar önceydi ve adam ölmüştü. belli ki türk aklı düzenli olarak bu şakayı üretiyor. çaresi nedir bilmiyorum.
  • zeka şart sevgili sözlük. hani diyoruz ya “okumayacaksa sanayide çalışsın.” o iş öyle değil, beyin her yerde lazım.
  • birini öldürebilirseniz, "cinayet" oluyor.

öldürmeye çalışıp beceremezseniz, "cinayete teşebbüs" oluyor, daha az ceza alıyorsunuz.

aynı şeyi aptal olduğunuz için yaparsanız "kaza" oluyor ve paçayı tamamen yırtıyorsunuz.

bu ülkede aptallık/beceriksizlik her zaman ödüllendirilen avantajlar.
  • (bkz: alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldı)

ülkede her boku yiyebiliyoruz lan ölene kadar döv, ömür boyu engelli kalacak şekilde zarar ver, dikkat edilecek tek şey öldürmemek. bir gece ifade mifade sonra serbestsin.
  • üzüntü, utanç, çaresizlik içinde ve sanırım bir daha rahat rahat yaşayamayacak olan bir kardeşimiz.

işbu orospu çocukluğunu yapan lavuklar utanmadan "'yemek falan yedik de zehirlendik' falan de" demişler bir de. çok kuruldum.
  • gün geçmiyor ki güzel türkiyem de garip bir olay daha yaşanmasın.

manisa'da korkunç olay! kompresör ile makatına hava bastılar, vücudu balon gibi şişti.
    korkunç olay manisa'da yaşandı. selendi ilçesinde iki arkadaşı tarafından makatından kompresör ile hava verilen 17 yaşındaki genç hastanelik oldu. tüm iç organları hava ile dolan gencin vücudu balon gibi şişerken panikleyen e.k. ve n.k., havayı çıkarmaya çalıştı. daha sonra hastaneye kaldırılan h.y., 7 saatlik ameliyata alındı. gözaltına alınan şüpheliler serbest bırakılırken talihsiz genç, 'asker olmak istiyordum hayallerim yıkıldı. yaktılar gençliğimi' diye konuştu.

haber linki kompresör ile makatına hava bastılar!

edit: arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum ancak ''havayı çıkarmaya çalıştılar'' kısmına takıldım. acaba nasıl bir yöntem izlediler?
  • şu hayatta en sevmediğim şey temaslı şaka. azıcık samimi oluyorsun herif sikini götünü elliyor falan. ciddi ciddi uyarıyorsun gülüyor pezevenk. biraz daha usturuplu olanları ise; "sikerim", "koyarım", "yerleştiririm", "yalarım" ayarında. sorsan erkeğin dibi, yaptıkları şakalar zırıl zırıl eşcinsellik kokuyor.