• istanbul genelinde 80 mağazası olan piyasanın çok altında fiyata taze ve ortanın üstü kalitede ürünler satan oldukça başarılı perakende gıda zinciridir.
  • ismi makbul ama ticari etik bağlamında makbul hareketleri olmayan kuru yemişçi ... genellikle sonradan mağaza açan ucuz fiyat politikalarıylara kiplerini bitirmek için hunharca saldırır.
  • ilk açıldığı yıllarda sessiz sakin, gerçekten uygun fiyatla alışveriş yapılabilen bir yerdi. ucuzu gören halk yığınları hücum ettikçe hijyen namına bir şey kalmaz oldu. sümüklü elini fındığa daldıran çocuk, karnını doyurup çıkan ihtiyar, hapşıran teyze, eldiven kullanmayan andaval ne ararsan var.

piyasaya göre hala ucuz sayılır ama uyguladıkları sistemde hijyen sorununa bir çare bulmaları da imkansız. bye
  • haribo reklamından sonra gördüğüm en kalitesiz reklama sahip kuruyemiş firması.
  • ben aldım beğenmedim
  • tam bir alamancı şirket reklamı çekmiş kuruyemişçi.
  • berbat reklamı olan kuruyemişçi..

reklamın amacı e-satışa başlamış onu anlatırmış. ben yeni anladım?!.
  • paranızı boşa harcamayın.gidin bildiğiniz kuruyemişçiye güzel güzel alın alacağınızı... sipariş ettiğin her şey mi eski,bayat olur arkadaş...bir daha asla!
  • düne kadar basmati pirinç ve karışık kuruyemiş için tercih ettiğim kuruyemişçi idi.

basmati pirinci garip bir şekilde koktuğundan beri alternatif arıyorum. alternatif ararken makbul'de 1 kilo basmati pirincin 12 tl olduğunu da eklemek isterim. ama kokuyor işte.

kuruyemişleri fena değil ama ankara'daki x bir kuruyemişçinin fiyat performans olarak kendisinden bir tık üstte olduğunu söyleyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap