• (bkz: mac cosmetics)
  • (bkz: mufe)
  • profesyonel makyaj ürünleri satan markanın doğru yazılışıdır. yurtdışında sephora'dan temin edilebilir. kasım ayı içinde de türkiye'ye gelip bahçeşehirdeki bir avm'de kendi yerinde ve sephora'da satışa sunulacak olandır ayrıca.*
  • paris ve new york'ta makyaj okullari bulunan bir profesyonel makyaj urunleri markasidir ayni zamanda.
  • çok güzel fondötenleri var bu markanın. çok açık tenliyseniz ve sürekli makyaj markalarının 1 numaralı fondötenlerini kullanmak zorunda kalıyorsanız genelde ceset gibi gezersiniz, betiniz benziniz atmıştan bir farkınız kalmaz. yok allığıdır, yok kalemidir, rujudur bir ton makyaj yapmanız gerekir ki bu hep çekilecek iş değil. bir koyu ton deneseniz anında turuncu durur çünkü fondötenler genelde bej turuncu kahve tonlarında olur.

oysa make up forever'ın böyle bejden başlayıp pembemsi tonlarda ilerleyen fondötenleri var. pembe nasıl olur demeyin, yanağınız ne kadar pembeyse bu da en fazla o kadar pembe. ama ceset gibi durmanızı engelliyor ve boynunuzla da renk farkı oluşturmadan müthiş sağlıklı duruyor yüzde. bugün denemem mest oldum adeta. kapatıcılığı için bir şey söyleyemeyeceğim çünkü tamamen yüzüme yayıp incelemedim sadece çene ve yanak kısmına uyguladım. gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
  • bağdat caddesi'nde mağazası açıldı. bugüne dek sephora'da bulunuyordu zaten, ama hem çok daha fazla çeşit, hem de marka özelinde tavsiye alınacak makyaj uzmanları işin boyutunu değiştirdi. yurt dışında özellikle mac cosmetics'e olan bağlılıkları make up for ever ile sarsılanlar için kullanılan "mufe convert" diye bir terim var, bana kalırsa buralarda da daha sık rastlanacak artık bu dönüşüme.
  • (umarım) kısa zaman içinde paris'teki şubesinde eğitim almaya başlayacağım okul.
  • makyaja dair aradığın ne varsa... yok yok bir marka! ürün kalitesi, performansı, fiyat politikası... herşeyinin hastasi oldum! ozellikle magazalarindaki make up artistlerin donanımı, profesyonelligi ve güzellikleri büyüleyici. istiklal caddesindeki 5 katlı mağazasında aklını yitirebilir insan!
  • (bkz: nars)tan sonra favorim olan yeni fondoten markam. hd fondoteni ile makyaj var mı yok mu cildinizde sadece siz bilebilirsiniz. pembe alt tonlu en açık renk fondotenleri türkiye'ye getiren markalara bayılıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap