şükela:  tümü | bugün
 • maket malzemeleri ararken karşılaştığım sitelerden biri. evveliyatını bilmiyorum, henüz herhangi bir ürün sipariş de etmedim ama alışveriş listesi diye bir şey yapmışlar. buraya bir sürü şey ekledim, zamanla alacağım. arayıp da bulamadığım birçok maket burada. ürün gamı çok geniş. modelcilik hobisi ile ilgilenen herkesi fazlasıyla tatmin edeceğini düşünüyorum.

  bir de istanbul beyoğlu'nda atölye açmışlar, 3-4 günlük diaroma dersleri veriyorlarmış.
  http://www.maketistan.com/maket-atolye

  bu da sitenin linki.
  http://www.maketistan.com/
 • fiyatları tüm maket siteleri arasında en uygun olanlarından bir tanesidir, çeşitlilik orta karardır, kredi kartına vade farksız taksit imkanı vardır. stok kontrolü güzeldir, kargolamaları çok hızlıdır. pek çok kez alışveriş yapıp oldukça beğendiğim, maket alacağım zaman ilk baktığım sitelerdendir.
 • web sitesi ve içeriği benzeri sitelere göre daha basarılı olan hobi sitesi.

  2 kere alışveriş yaptım. ürünler hızlıca ve eksiksiz elime ulaştı. web sitesinden stok durumu, vs gibi sorduğum sorulara da çok hızlı geri dönüş yaptılar.

  kısacası, büyük şehirleri bilmem ama anadolu'da, belli markaların eli yüzü düzgün hobi ürünlerini satan dükkan bulmak imkansız gibi bir şey (hatta yok amk) olduğundan bu site ilaç gibi geldi bana şimdilik. tavsiye edilir.