şükela:  tümü | bugün
  • danla bilic'in retorik ajansla birlikte yürüttüğü dedikodulu samimili makyaj kanalı.

bu da linki hani hala danla bilic izlemeyen varsa falan koşa koşa gidin izleyin fazladan çarçur edecek vaktiniz varsa : https://www.youtube.com/…zjjqnhaekjsdc7zkw/featured

o değil de ben o kadar danla bilic kanalı muhabbetinden sonra bu kanalın adına başlık açılmamış olduğana şaşırmıştım ekşi sözlükte. demek ki buranın kitlesi genel olarak ilgilenmiyor bu mevzu ile.

ekleme: bende çok ilgilendiğimden değil, ama işte fenomen olmak, youtuber'lık (sevgilim bunu eskiden popçu ya da topçu olmakla eşleştiriyor, haklı) gibi medyanın dönüşümü falan derken çok ilginç geldiği için biraz ne bunlar kim ne iş yapıyo lan diye baktığımdan buldum gördüm yazayım dedim, başlık olmayınca ben açtım napam.
  • şu kadına harcanan pr ücretinin amına koyim ya ulan her yerde görmek zorundamıyım şu karıyı s.git nerde yüzüne badana yapıyorsan yap?

edit:bu entry baslik sahibi için degil danla nin internet reklamlari icin yazilmistir