şükela:  tümü | bugün
  • lokasyonu adana’da olan 2 şubesi olan konsept bir restorandır kendileri.

eğer demirel tarafında olan şubesi için değerlendirmemi yapacak olursam,

pozitif yönleri,

- samimiyet üst düzeyde, eğer düzenli olarak gidiyorsanız insanların sizi tanıması ve size olan yaklaşımı yakın ve sıcak.
    - yemek skalası oldukça geniş, etinden, salatasına sizi tatmin edecek bir menüye sahip. belirtmek isterim ki salata dediğiniz zaman, adamlar size salata getiriyor. içerikler tatmin edici. menüler kocaman. katalog gibi menü geliyor.
    - içecek konusunda bence türkiye ve avrupa’da yukarılara oynayacak kapasitedeler. malzeme kalitesinden ötürü ve bar tarafında çalışanların kendi gelişimlerine önem vermelerinden ötürü sürekli üstüne koyarak rpg oyunda bir karakter gibi büyüyorlar. ek olarak x çeşit limonata y çeşit ayranları var. diğer kokteyllere girmiyorum bile.
    - cuma, cumartesileri rezervasyon yaptırmazsanız yer bulamayabiliyorsunuz. bulursanız da şükretmeniz gerekiyor.
    - fiyatları adana ortalamasının üstünde ancak istanbul’da lucca kadar iyi. hatta daha da öteye gidecek olursam, istanbul’un kalabalığı olmadığı için net olarak iyi!
    - şevket, güney, ufuk ve önder olarak mahşerin 4 atlısı barın arkasında durmaktalar ve hepsinin yetenekleri birbirinden farklı. her birisi ile sohbet ettiğiniz zaman verdikleri keyif ve tad başka.

negatif yönleri
    - üstte bahsettiğim üzere, fiyatları bir tık yukarıda.
    - damsız giriliyor. benim her ne kadar şahsen desteklediğim bir durum olsa da, zaman zaman insanların bu durumdan huzursuz olabileceğini düşünüyorum. ancak o kadar tecrübeli bir ekip var ki, rahatsız edici insanları seçici geçirgen bir zar ile manipüle edebiliyorlar.
    - cuma, cumartesi günleri park sorunu yaşayabiliyorsunuz. otopark problemleri mevcut. (alkol almadan gidecekseniz tabii :) )

kendi adıma söyleyecek olursam, yurtiçi ve yurtdışında gördüğüm iyi restoranlardan birisi. türkiye’de yukarılara oynar kesinlikle.