şükela:  tümü | bugün
  • kripto para & borsalar konusunda twitter fenomenidir kendisi. özellikle teknik bilgisi ve yapıcı, ilgili üslubuyla gönüllerin efendisidir.

https://twitter.com/makinvestment üzerinden takip edilebilir.
  • sabır ile işlem yapan fenomen. sadece bu arkadaşın dediklerini yaparsanız ciddi miktarda btc artışı sağlayabilirsiniz.
  • kendisini pür dikkat bildirimlerini açıp tweet attığı an okuyarak takip ettiğim gizli kahramanım olarak adlandırdığım kimse.
  • kesinlikle takip edilmesi gerekir hatta yeterince iyi takip edebilirseniz belki bir gun sizin de kendisininki gibi bir lambonuz olabilir :)
  • sahsen ben lamborghini huracan kapıya cekmis olsaydim kendisi gibi acip da millete twitter dan yardimci olamazdim gibime geliyor. bencillikten degil ama hayatin tadini cikarirdim para ezerdim gibi dusunun. yada arkadas cok fazla zengin ama cook ledger falan almiyo artik oyle dusunun :))

diger yandan cok ilgili ve yatirimci dostudur.
  • derdi para değil de başarı tutkusu gibi duruyor. pek bilgili, müthiş yardımcı. severek takip ediyoruz. 3 günde çok şey öğrendim kendisinden.
  • sayesinde kripto para piyasasına girdiğim ilk günde yüzde 50 kar yaptığım yatırımcı. tavrı tutumu da çok yapıcı. kazandırmaktan ziyade öğretmeye çalışıyor. balık tutmayı öğretiyor diyebiliriz. şimdiye kadar söylediği hiçbir coinden zarar etmedim. allah başımızdan eksik etmesin mak reisi.
  • söylediklerinden; takip edebildiğim tüm tahminleri doğru çıkan twitter hesabı. hayranlıkla takip ediyorum valla.

hodl!
  • kripto para/teknoloji konusunda deneyim sahibi, twitter'da aktif olarak takip ettiğim bilirkişi mahiyetindeki hesap/kişi.

biz ahali, millet olarak pek bi boku beğenmesek de şu adamı beğenmeyecek adamın alnını karışlarım :)

kısa süredir takip ediyor olsam da yanlış tespitini görmedim ki olsa da adam yatırım tavsiyesi değildir, araştırmanızı kendiniz yapın diyor, yönlendiriyor, grafiklerle eğitiyor, üstten satacaklara sabır diyor ve daha yukarıda sattırıyor.
    fibonacci'yi italyan forvet sananlara selam edip, kibarca "makul" tüm soruları yanıtlamaya çalışıyor.

daha önemlisi dipten aldırıyor.
    twitter ahalisinden "dipten aldırma"sı sebebiyle efsanedir, kripto uyur makinvestment uyumaz, bunu da bugün öğrendik.
  • takipçi sayisi 100k civarina ulaşsa ki bu cok zor degil, soyledigi coini o gun mcafee gibi hoplaticak potansiyeli var. bence yani.