• direnişte tanıştığım bir diğer taşaklı hatun.
    yanılmıyorsam sondan bir önceki sabah baskınının gecesiydi. ben gece nöbetlerinden bitap düşmüş uyumuşum, herkesin popisi kendinezaten tüm geceler uyurdu netice itibariyle bu sünger gibi içen hatun o gece çılgınlar gibi içmiş, ona pek yakışan agresif tavrını takınmış, o halde evine de gitmemiş. baskınla uyandım. bu kızceğizi evine yollamaya çalıştım. gerek anaç bir tavırla gerek pis pis küfürlerle. gidiyorum dedi. rahatladım. o halde direnemez, kaçmak zorunda kalsa kaçamaz sandım. hatun parkın çevresini turlamış nerde ne kadar polis var bakınmış, parka geri dönmüş ben revire yardım ederken. çadıra döndüğümde ağzıma geleni söyledim üzme lan beni dedim git dedim, polis bir şey yapamazsa bugün sana, bana bu içsıkışmasını yaşattığın için ben ağzına sıçarım bu olaylardan sonra dedim. senin burda aminakoyulurken öleceğimi bilsem gitmem dedi, elimi tuttu. kadınlığın şanındandır gözyaşlarımı da koyverdim. balık burcuyum bana böyle yapma dedi. sarıldık. payımıza düşen gazı bekledik.
    kendinden büyük kalbe sahipmiş bu kadın.
    diğer şeylerden bahsetmeye gerek duymuyorum.
    insan gibi insan, damarına basılınca adeta ruh hastası, beraber içmelere doyamadığım kuzum.
    gitmiş buralardan. kafasına eseni yapmış yine.
    hasretle yollarını bekliyorum.
  • kendisini her andigimda gokhan ozen'i de anmak durumunda oldugum yazar kadini.
    aramazsan arama yar!
  • bugün benim için bi' şeyler yapan diva. var mı lan daha ötesi...
    özlemişiz.
  • kendisine hususi, maksimde acdcyi ekstraya çıkartıcam.
  • yeri bi başkadır. ayrıca bundan sonra benim için biraz sezyum, biraz tuana..ama her zaman kırmızı tuborgdur lan!
  • istanbulda neyi ozledin diye sorsalar ilk sayacagim üçe girer.

hayatina girdigi insanlarda hep ilk üçe oynar. eger ilk ucumde degil bu hatun diyorsaniz, sizi siklemiyordur. cok net.
  • aradığımız numara kullanılmamaktaymış. şaşırdık mı? tabi ki hayır amk. çık ulan ortaya, bu kadar özletmeye hakkın yok kimseyi!
  • canısı.
hesabın var mı? giriş yap