şükela:  tümü | bugün
  • kendi stoklarından bihaber -veya google aramalarında üstte çıkabilmek adına stoklarında varmış gibi gösteren- bir internet sitesi.siparişiniz kargoya verilmiştir deyip , kargo numarası vermemelerinden şüphelenip aradım.sipariş verdiğim iki kitabın ellerinde olmadığını o iki kitabı çıkarıp, diğerlerini kargoya verebileceklerini söylediler.ben de siparişin tamamını iptal etmek istediğimi söyledim. karttan çektikleri parayı da 7-14 iş günü içerisinde iade edeceklerini belirttiler.ama açıkçası bundan da şüpheliyim.şimdilik beklemedeyim.en iyi ihtimalle stok problemleri olan internet sitesi diyebilirim.paramı iade etmedikleri takdirde daha renkli tanımlar yapmayı da bir borç bileceğim. *
    edit: paramı iade ettiler.yalnız ben kendilerine pek güvenemediğim için bu süre zarfında bir miktar şoparlık yapmış olabilirim.onlar da yeter ki sus diye iademi yapmış da olabilirler. * ama telefonda müşteri hizmetlerine bağlanmak cidden zulüm ve bu sinir bozuyor.iletişim bölümünden mail atarak daha kolay irtibat kurabilirsiniz.o derece bekletiyorlar insanı.
  • kitapsec.com ile aynı rezillikte olabilir. alışveriş yapacaksanız https://www.kitapisler.com/ kullanın. adamlar 24 saat içinde kargoya veriyor. çevrimiçi destek de veriyorlar.
  • arkadaş 0 müşteri memnuniyeti kampanyası falan mı başladı bu kitap satan sitelerde. kitapsec'in durumunu ortada diye burdan sipariş verdik yine aynı mevzu. müşteri hizmetleri yok, sipariş kargoya verildi diyor takip numarası yok kargo şirketini arıyorum isimden sorgulatmak için kargo yok diyor. zaten 5 gün sonra kargoya verildi mesajı geldi. kargoya vermediyseniz neden mesaj yolluyorsunuz. şimdi iyice kafama takıldı biz gönderdik deyip kitaplar arada kaynar mı acaba diye.
  • ala ala benim en çok kullandığım ve istediğim kitap olmadığı zaman siparişimin daha iyisi ile değiştirildiği bir yer. devamlı müşteri olmanın avantajı mi bilemedim. insanlar memnuniyetini yazmiyor genelde o yüzden çok işlem , çok sorun çıkma ihtimali ve olası sorunlar yer buluyor burada.

entrynin de götü başı ayrı oynadı. sebebi isteksiz yazmam. para mı aldın lan totoş diye mesaj almaktan korkma.

şöyle toparlayayim piyango vuran talihsiz müşteri değilseniz gayet iş görür bir sitedir.