şükela:  tümü | bugün
  • "sevmiyorsa yapmasın", dediğim erkektir. bence de erkeklere makyaj yakışmıyor, hoş olmuyor, doğal halleri daha güzel. ama sevgilim illa istiyorsa yine de karışmam, kendi makyajı sonuçta, sevgilisi de olsam beni ilgilendirmez.
  • benim bu erkek.. maskarayı hep gözüme sokuyorum mk..
  • daha önce tespit yapılmış, ben de tekrar edeyim. gerçekten de annesi makyaj yapmayan erkektir. bunu savunanların annelerine bakıyorum, bir de makyajı süsü püsü sevenlerin annelerine... aradaki fark ortaya çıkıyor.
  • fondötenli cildin öpülemeyeceğinin farkında akıllı erkeg kişi.
  • cildi hassas kadınların canıdır, ciğeridir. ama sanırım yoktur kendisi. varsa kendisine derin saygı ve sevgi duyuyorum.

canım benim.
  • kırmızı ruj, koyu renk iyi dağıtılmamış far ve rengi yapısı cilde uymamış fondöteni sevmiyordur da makyaj sevmediğini sanıyordur. bunun dışındaki makyajları farketmemekle birlikte, of şu bilmemneye baksana ya ne kadar doğal güzel diyordur çoğu medyatik kişi için. salak la bu erkekler. neyi sevip sevmediğini bilmez çoğu.
  • surete değil sirete değer veren erkektir. adam gibi adamdır.

edit: imla
  • o zaman yapmamasını önerdiğim erkektir.
  • benimdir. olmadigin biri gibi gorunmek fikrine her anlamda karsi cikan ben, makyajsiz kadinlarin dogal halleriyle daha durust olduklarini dusunmusumdur hep.
  • makyajsız kadını doğal, bebek tenli, al yanaklı bişi sandıkları için makyajdan hazzetmeyen erkektir. e bre geri zekalı öyle bi tene ve güzelliğe sahip olsak zaten biz de makyaj yapmayız ama gel gör ki o boyaları sürmeden beni rüyanda görsen altına edersin...