• tam olarak benim bu.

3-4 tane makyaj malzemem var. onları da belki lazım olabilir diye almıstım,olmuyor. bakımlı olmak bana gore dusunu eksik etmemek, kıl tuy durumlarını kontrol altında tutmak,deodoranttan uzaklasmamaktır.

yuzumde ortulmesi gereken seyler yok mu varlar iste oradalar. orada olmaya devam edecekler. bırakın kalsınlar.
  • samimidir.
  • yine gerizekalı yorum dolmuş bir sürü analiz kasılmış yok özgüven yok boya badanalı yok bilmemne üf hakkaten gerizekalısınız kadın makyaj yapıyorsa öyle tercih etmiştir, kadın makyaj yapmıyorsa yine öyle tercih etmiştir altında sikik sokuk anlam aramaya gerek yok
  • kendini güzel bulan kadındır ve öyle olurlar genellikle.
  • bakımlı olmanın makyaj yapmak demek olmadığının bilincinde olan, doğallığı seven ve kendine bakan kadındır. ciddi saygı duyduğum, tebrik ettiğimdir.
    nesilleri tükenmektedir.
  • üşengeçtir yahut makyaj malzemesine vereceği parayı kitaplara ya da midesine veriyordur.
    her türlü ikisi de benim :p
  • makyaj yapmıyorum ama güzelliğine güvenmek falan değil* , sadece doğallıktan yanayım. tenim çok hassas zaten. cildimi temiz tutuyorum, bakıyorum. kozmetik ürünleri(tonik, yıkama jelleri dahil) kullanmıyorum, hem sağlıklı değil hem de biraz yapmacık geliyor makyaj.
  • çirkindir
  • kadın zaten makyaj yapmasın neden yapıpta kendini çirkinleştiriyor anlamadım bacak bıyık tüylerini al yeter
  • acelesi vardır
hesabın var mı? giriş yap