şükela:  tümü | bugün
  • düz adamin arkadasi
  • ipe sapa gelmez laflar eden, gereksiz kişilik, odunsu insan modeli.
  • bardak sözlük'ün en mal admini.. kendisine başka yakıştırmalarda bulunulmasından pek hoşlanmıyor.. mallığı kötü değil, üstün bir vasıf olarak görüyor.. inci sözlük'ün de ilk moderatörüydü kendisi.. fırat aydınus, hıncal uluç ve abdul kader keita sevmediği ünlü kişiler.. bir diğer bardak sözlük admini fenasi ker gibi gelmesi için gün saydığımız kişilerdendi.. fenasi ker geldi sıra onda.. o geldiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak..
  • inci'de olan bitende sürekli malca şeyler yapardı, ironi yapar diye düşünürdüm. çünkü inci sözlük'te bir ton mal taklidi yapan sağlam adam var, son olaylardan sonra gördüm ki, gerçekten doğru bir nick seçimi yapmış. hiç olmasa o kadar süre beraber moderatör'lük yaptığın hamdi'nin arkasından böyle atıp tutmasaydın.
  • (bkz: mal)
  • gariban inci sözlük moderatörü. yakında işi bırakıp, kaz dağlarına yerleşmesini umuyorum.
  • son derece orjinal inci sözlük moderatörü,kendine özel bir alfabesi ve dili var,yazdıklarını anlamak için tercümana ihtiyacınız olabilir.
  • inci sözlük te beynini kullanmamasına rağmen modluk yapan tek isim. aslında sıradışı olmaya çalışıyor olabilir ama mallıksa bildiğin mal.
    hayır adam ne amaçla olan bitene bişeyler yazıyor anlamıyorum.
    (bkz: #29183171) bu tam mal adama layık bir küfür.
  • fenerbahçe trollüğüyle tanınan inci sözlük moderatörü. ama sonunda, o da patlamış.

--- spoiler ---
    fb'nin ve şerefsiz taraftarının bu piçliği hep hatırlansın..fb sikimsonik, şerefsiz bi tahımdır...

fb taraftarı bugün ispatlamıştır ki; fb büyüklüğü sadece ve sadece şampiyonluk, maç kazanma, kupa büyüklüğüdür... fb taraftarı skor taraftarıdır, satıcıdır, şerefsizdir, vefasızdır, onursuzdur. yeter ki iki gol bi kupa görsün sülalesini bile satar... fb artık sıradan basit bi takımdır. maç, kupa kazanmak için götünü yırtan sıradan bi takımdan ileri değildir. başka büyüklük dedikleri, 20 sene evvel rıdvan kovulduğunda takım man. city karşısında 3-0 öndeyken, skoru, maçı umursamayıp, tüm maç boyu "rıdvan" diye stadı inleten adamların çığlıklarında büyümüş ve bugünkü gol sevinçlerinde eriyip gitmiştir. artık "başka bir büyüklüktür, adı konamaz" diye bir şey yoktur. adı konmuştur:

"fb büyüklüğü, skor büyüklüğüdür"...
    --- spoiler ---
  • bizzat benim.

bulunduğum ortamda " aa sen olsan olsan 87'lisindir " diyen 90 doğumlu çıtır kızcağızlara asli doğum tarihimi belgeleyen nüfus cüzdanımı fırlattım.

bir umudum varsa o da gitti, kendi ağzıma sçabilsem onu da yapasım var