şükela:  tümü | bugün
  • empati konusunda aşmış yetenekleri olduğuna inandığım, soğuk mevsimin sıcak insanı.

işini gücünü bırakıp bana psikologluk yapmışlığı vardır. iyi ki vardır.
  • kafası çok güzel. gerçekten güzel.
  • son direniş kırıcı.
  • badi dedik, candır dedik ama naaptı? karmamı yerle bir etti.
    spor, ilişkiler, anket kanalında ne kadar girim varsa mesaj atarak eksini verdim yazıyor. hayır gerçekten eksiliyor. grubu var. onlarda eksiliyor. sözlük lobisine kurban gidiyorum.
    hele şunun #59081175için resmen gırtlaklayacaktı beni.
    diğer yandan haftada bir yazımı beğenecek, whatsapptan diline sağlık yazacak, iki övecek sırtımı okşayacak filan ama onlarda da ne şuku ne fav.

kökü zarar bunun. uzak durun. zaten kendisini belirtmiş. (bkz: #58605233)
    ayrıca tavuk gibi erkenden uyuyor. sabah oku bunu aklın başına gelsin.
    dur lan az daha giydireyim; çaçaron seni. çenebaz. boyundan büyük dili var. dilbaz! seviyoruz o ayrı :)

edit: buyur buna da eksi verdi. uyumamış.
  • seviyorum ama şöyle ağzını burnunu tertemiz kırasım da gelmiyor değil.
    game of thrones spoileri vermek bunda... durduk yere kızdırmak bunda... ota boka eleştiri bunda... sesini duyunca bir nebze katlanılır bir hale geliyor ama yazınca böyle ekrana kafa atsan yeri... tatildeyken dellendirdi. bir insan her gün kızdırmak için mesaj atar mı yahu? kovmirem ulaa kovmireeeeem!
  • özledim merkez tamam.
  • tatile gitti karmam 2 haftada 58 puan yükseldi. seri eksi veren piç var ya hani? onun piç yerine kanka olanı. kankaları ile organize olarak eksiliyorlar. gelme geri.
  • beni kızdırmaya çalıştıkça seviyorum seni diyerek geri püskürtüyordum.
    az evvel ben de seni dedi. en naif ihtimalle beyni yandı.
    kötü ihtimaller olarak; ya kanser oldu giderayak aramı düzelteyim iyi hatırlasın diyor. ya çok daha büyük bazı oyunların peşinde. yer mi lan anadolu çocuğu!
  • bana dolar alayım mı diyor!
    millet aç aç
  • berbat seviyelerde moralsiz bir haldeydim. yaklaşık 3 saattir oradan girdi buradan çıktı. önce güldürdü, sonra mutlu etti, en son düzeltti ve şimdi uyutuyor beni. unutur muyum lan ben bunu?