şükela:  tümü | bugün
 • 2016/17 sezonunda fransa 1.liginde 9. hafta itibariyle namağlup lider konumunda olan ogc nice 'in ocak 1999 (17) doğumlu ergen irisi stoperi.

  henüz 17 yaşında olmasına rağmen, bu sene altyapısından piyasaya sürüldüğü ogc nice'in a takımında her maç ilk 11 oyuncusu olarak görev yapıyor. aynı zamanda fransa u17 milli takımının da vazgeçilmez oyuncusu konumunda bulunuyor. sene sonunda büyük bir takıma transfer olmasına kesin gözüyle baktığım, çok yüksek potansiyelli liseli bir kardeşimiz kendisi.

  her ne kadar yaşına göre oldukça gürbüz bir oyuncu olsa da, 17 yaşında olmanın getirisi olarak oldukça çocuksu çitlenbik bir tipi var:

  http://www.africatopsports.com/…/09/malang-sarr.jpg

  bir sakatlık yaşamassa geleceği oldukça parlak olacakmış gibi gözüken bu kardeşime başarılar diliyor, şu an hiç bir transfer dedikodusuna karışmasa da seneye inşallah premier lige transfer olmasını umuyorum.
 • fransa ligi lideri nice takımının 1999 doğumlu stoperi. çocukta taş gibi defansif özelliklerin yanında kadife gibi bir sol ayak var. lucien favre 'nın 3-5-2'sinde sol stoper oynuyor ama sol bekte de iş yapar. birine benzetecek olursam, bir maldini havası var sanki. şimdiden ilk saflardan yerimizi tutalım. zira ileride dolar taşar bu başlık.

  bu arada ulan şu lucien favre gibi adamı tutup getiremedik bu ülkeye. yıllardır ite köpeğe para yediriyoruz.
 • azman falan olmayan, 1.82 boyunda, 73 kilo olan yetenekli stoper. kendisine azman diyen cayci huseyinden hallicedir.