şükela:  tümü | bugün
  • üniversite yıllarımda içerisinden çıkmadığım malatya'nın en değerli mekanı. 1800'lü yıllarda inşa edilmiş bir tarihi konak içerisinde barınan bu über mekan. geçen yıl cem adrian,pinhani , yüksek sadakat, ezhelve hüsnü arkan'ı misafir etmiş.
    sosyal hesabından takip ettiğim kadarı ile de bu yıl efsane bir jehan barburkonseri geçmiş oralardan.
    malatya'nın çok ötesinde bir mekan. sürekli yeni projelere imza atan. ayrıca über harika kahvesi olan mekan. tayyar ahmetadında mekanın içerisine ayrı bir makarnacı açılıyor diye duydum. bunun için özellikle malatya'ya gitmeyi düşünüyorum. hadi bakkalım. gidince editlerim artık sözlük.
  • malatya için elit bir mekân. etkinliklerini severek takip ediyorum. umarım konseptini ve anlayışını değiştirmeden yola devam eder.
  • başlığı görünce çok heyecanlandım ve bende birşeyler yazmak istiyorum sözlük.

konserleri için günübirlik olarak elazığ'dan ulaştığım harikulade mekan. malatya'nın yalnız kayısısının değil hanzade konağı'nın da meşhur olduğunu söylemek doğru olur. böylesi bir sıcaklığı hiçbir yerde görmedim.
    kapıdan içeri girmek hayli zor olsa da girince mekanın sıcaklığı rengi ahşap binanın kokusu sizi tüm samimiyeti ile kucaklıyor.

merakımdan binayı dolaşmak istediğimi söyleyince üst katta bir ofis olduğunu ve bünyesinde bir yazılım şirketi bulunduğunu ayrıca işletmenin muhasebe ve adisyon yönetimi için bu yazılım şirketinde bir yazılım geliştirildiğini öğrendim. yazılım şirketinin daha sayamadığım pek çok mahareti olduğunu da yetkili arkadaşlar seve seve anlattılar.